Teade

Collapse
No announcement yet.

vaheseina ja 2 elemendiga kasti ehitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ok päris huvitav,
    jah minu mõtet tabas kõige paremini viimane joonis.
    ega pole jah vahet ju kas teha kaks eraldi kasti v ühes kastis ja vaheseinaga, aga ei tahaks lihtsalt, et kaks kasti auto bagassis ringi jookseks. et siis yhte kasti on ju parem kinnitada, või mis.
    ega ma midagi targemaks küll pole saand - ilmselt tuleb ikka ise järgi proovida ja siis teatan ka teile, et kas oli asjal siis mõtet või ei.
    kuigi loodan et sellest ikka saab asja.

    Comment


      #17
      Asja võib kindlasti saada, kui sul muidugi kõik võimendid jms asjad olemas
      Mõlemad koos(Y) - mugavam.

      Comment


        #18
        aa ja siis see, et miks arvate , et see oleks mõttetu?
        kas aint see, et ehitamine raske. minu jaoks see küll eriti keeruline ei tundu.
        elemendid valin ilmselt ühesugused, midagi mis sobivad nii inverter, kui ka kinnisesse kasti. kuid see paistab veel

        Comment


          #19
          Originally posted by do_it_right_way@Sep 12 2005, 23:55
          Asja võib kindlasti saada, kui sul muidugi kõik võimendid jms asjad olemas
          Mõlemad koos(Y) - mugavam.
          võimendi tuleb kohe varsti
          2 kanaliga
          korralik testitud võim.
          + korralik juhtmestik.

          Comment


            #20
            Originally posted by gio+Sep 12 2005, 23:59--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (gio @ Sep 12 2005, 23:59)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-do_it_right_way@Sep 12 2005, 23:55
            Asja võib kindlasti saada, kui sul muidugi kõik võimendid jms asjad olemas
            Mõlemad koos(Y) - mugavam.
            võimendi tuleb kohe varsti
            2 kanaliga
            korralik testitud võim.
            + korralik juhtmestik. [/b][/quote]
            Mis marki võim kui tohib küsida

            Comment

            Working...
            X