Teade

Collapse
No announcement yet.

starsound 15" filter?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    starsound 15" filter?

    nimelt on vaja passiiv filtrit starsound ssw-3800 4oomist

    kas keegi viitsib skeemi teha oleks väga tänulik ja filter võiks mängida võimalikult madalale

    #2
    Originally posted by maryyo@Sep 12 2005, 19:32
    nimelt on vaja passiiv filtrit starsound ssw-3800 4oomist

    kas keegi viitsib skeemi teha oleks väga tänulik ja filter võiks mängida võimalikult madalale
    mitte filter ei mängi madalalae vaid element mida antud element ka suudab, filter lõikab ära kõrgemad sagedused mida subbakal pole vaja esitada.
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Originally posted by ripspeed+Sep 12 2005, 20:31--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Sep 12 2005, 20:31)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-maryyo@Sep 12 2005, 19:32
      nimelt on vaja passiiv filtrit starsound ssw-3800 4oomist

      kas keegi viitsib skeemi teha oleks väga tänulik ja filter võiks mängida võimalikult madalale
      mitte filter ei mängi madalalae vaid element mida antud element ka suudab, filter lõikab ära kõrgemad sagedused mida subbakal pole vaja esitada. [/b][/quote]
      ma tean seda et ta lõikab kõrged. Aga minu küsimus oli see millist filtrit sellele elemendile vaja on?

      Comment


        #4
        Ma kujutan ette,et see filter peaks ära lõikama sagedused üle 1300 hertsi.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Tõmba üks null maha.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Originally posted by Ints@Sep 12 2005, 21:38
            Ma kujutan ette,et see filter peaks ära lõikama sagedused üle 1300 hertsi.
            Või siis lõigata ära 800 hertsi pealt? :huh:

            Comment


              #7
              missasja isegi mina" va loll "tean ,et normaalne filter võiks lõigata 150hz pealt ja mul oleks see isegi hea kuna kuulan drum n bass stiilis muusikat.

              Ma filtri ehitusest ei mäleta eriti midagi , kuid kunagi ammu sai tehtud miski "esimese järgu filter" :huh: mis oli pandud estonia 50gd subwooferi ette.

              Comment


                #8
                Originally posted by maryyo@Sep 12 2005, 21:57
                missasja isegi mina" va loll "tean ,et normaalne filter võiks lõigata 150hz pealt ja mul oleks see isegi hea kuna kuulan drum n bass stiilis muusikat.

                Ma filtri ehitusest ei mäleta eriti midagi , kuid kunagi ammu sai tehtud miski "esimese järgu filter" :huh: mis oli pandud estonia 50gd subwooferi ette.
                edu siis&#33;

                Comment


                  #9
                  Isiklikult ma küll veel pole kohanud kedagi kes subwofrit üldse üle 100Hz lõikaks suuremalt jaolt ikka alla selle, sest muidu hakkab ta ikka nii megalt kaasa laulma, et heli pilt läheb kohe väga koledaks.
                  Kas võimu peal ei ole siis üldse filtreid? või on element toas, toa võimu taga?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by ranz@Sep 12 2005, 23:06
                    Isiklikult ma küll veel pole kohanud kedagi kes subwofrit üldse üle 100Hz lõikaks suuremalt jaolt ikka alla selle, sest muidu hakkab ta ikka nii megalt kaasa laulma, et heli pilt läheb kohe väga koledaks.
                    Kas võimu peal ei ole siis üldse filtreid? või on element toas, toa võimu taga?
                    no võimendil ei ole jah midagi .Subwoofer on häälestatud 29.1 hz-i peale nüüd vajab filtrit kuid ise teha ei oska eriti. Ja ausalt öeldes ei taha ise teha ka ,sest sõber tegi ise lambist ja võimendi põles maha mis maksis 13 000eeki <_<

                    Comment


                      #11
                      Targemad parandage mind aga kas selline filter ongi õige?:
                      http://www.the12volt.com/caraudio/cross18db.asp
                      esimene sealt???
                      Ja nüüd teine asi... kas sul see võim ikka 4 oomi kannatab? et toa võimud on suuremalt jaolt 8 ooomi??? sama jama võis sul selle sõbra võimuga ka olla, toppis sinna lubatust madalama takistusega elemendi takka ja võimul põles lihtsalt lõppvõim maha.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by ranz@Sep 12 2005, 23:24
                        Targemad parandage mind aga kas selline filter ongi õige?:
                        http://www.the12volt.com/caraudio/cross18db.asp
                        esimene sealt???
                        Ja nüüd teine asi... kas sul see võim ikka 4 oomi kannatab? et toa võimud on suuremalt jaolt 8 ooomi??? sama jama võis sul selle sõbra võimuga ka olla, toppis sinna lubatust madalama takistusega elemendi takka ja võimul põles lihtsalt lõppvõim maha.
                        jah minul on võimuks FUNAI vanakooli ressiiver/võim 4-16 ohm annab välja2x 130W @ 4 ohm

                        ja võimul on veel LOUDNESS mingi lülitus mis teeb heli kuidagi võimsamaks kas see on mingi filtri sarnane asi või tämbriplokk?

                        Comment


                          #13
                          Nu siis võim on vähemalt sobilik.
                          Loudnes lihtsalt boostib miskeid sagedusi, aga ühe pioneeriga oli kogemus kus samas lõikas jubedalt keskriba ära, et boostis madalt ning kõrget otsa ja lõikas keskmist et suht saast :P

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by ranz@Sep 12 2005, 23:35
                            Nu siis võim on vähemalt sobilik.
                            Loudnes lihtsalt boostib miskeid sagedusi, aga ühe pioneeriga oli kogemus kus samas lõikas jubedalt keskriba ära, et boostis madalt ning kõrget otsa ja lõikas keskmist et suht saast :P
                            subwooferile vägahea . Muide mul oli ennem Audes 75W-108 supakas see on saast Starsoundi kõrval

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by maryyo+Sep 12 2005, 21:37--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maryyo @ Sep 12 2005, 21:37)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ranz@Sep 12 2005, 23:35
                              Nu siis võim on vähemalt sobilik.
                              Loudnes lihtsalt boostib miskeid sagedusi, aga ühe pioneeriga oli kogemus kus samas lõikas jubedalt keskriba ära, et boostis madalt ning kõrget otsa ja lõikas keskmist et suht saast :P
                              subwooferile vägahea . Muide mul oli ennem Audes 75W-108 supakas see on saast Starsoundi kõrval [/b][/quote]
                              Nu kui võimu taga ainult supakas siis boostitakse seda juurde jah... kuid kui nt ka muud elemendid siis võib asi ära tuksi minna, samas ei pea.

                              Comment

                              Working...
                              X