Teade

Collapse
No announcement yet.

Vajaks abi subwooferi valikul autosse.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vajaks abi subwooferi valikul autosse.

    Oskaks keegi öelda mingisuguseid normaalseid subwoofereid, mida saaks Ülemiste keskuse kõlari poest osta. Hind võiks jääda 1000 krooni piiresse.

    #2
    osta mingid 500 kroonised arvutikõlarid !
    need peksavad ikka !

    Comment


      #3
      ma ei tea kas seda ülemistes müügil on aga ma soovitaks Starsoundi.

      Comment


        #4
        Audes on ka hea!
        Birdshit

        Comment


          #5
          ise mõtlesin ka, et paneks autosse audes 75w104-4. Aga lihtsalt, äkki saab selle raha eest midagi paremat ?

          Comment


            #6
            Ma arvan ka, et Starsound on päris tore asi. Hind on mõistlik ja kvaliteedi üle ka kurta ei saa. Numbrid tunduvad ka peal õiged ja helirõhku tuleb seal küll ja küll.
            Audest eriti ei soovita, sest autosse vast on siiski 10" liiga vähe?
            Starsound'i kodulehel võiksid natuke ringi liikuda, seal on päris huvitavaid asju pakkuda.
            Mäll-mäll

            Comment


              #7
              Originally posted by feel_the_bass@Aug 22 2005, 19:25
              Audest eriti ei soovita, sest autosse vast on siiski 10" liiga vähe?
              Liiga vähe??? Kas on üldse mõtet suuremal? Peab ikka täitsa kurt olema kui ei piisa bassist mis tuleb juba 8" elemendist ...aga noh...arvamusi on erinevaid...

              Comment


                #8
                Originally posted by gura+Aug 22 2005, 22:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (gura @ Aug 22 2005, 22:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-feel_the_bass@Aug 22 2005, 19:25
                Audest eriti ei soovita, sest autosse vast on siiski 10" liiga vähe?
                Liiga vähe??? Kas on üldse mõtet suuremal? Peab ikka täitsa kurt olema kui ei piisa bassist mis tuleb juba 8" elemendist ...aga noh...arvamusi on erinevaid... [/b][/quote]
                aga võibolla mõnele mehel auto müriseb nii palju sees et 10" pole kuuldagi

                Comment


                  #9
                  Originally posted by MK@Aug 23 2005, 09:11
                  aga võibolla mõnele mehel auto müriseb nii palju sees et 10" pole kuuldagi
                  Tavaliselt SELLISTESSE autodesse soundi ei installitagi... Kes on olnud kohal Top Fuel dragsteri stardis või näinud/kuulnud Lauri Kuriksi Camarot, teab millest jutt käib :wub:
                  Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                  Comment


                    #10
                    Ei ütleks, et teda liiga vähe on, aga Audes ju põhimõtteliselt autosse ei sobi. Niiskus tapab ta seal lihtsalt ära.

                    Comment


                      #11
                      Ma ei usu, et Ülemistes Gas&#39;i on aga Järve Selveri Noorestehnikus on kindlasti.
                      Siis Gas&#39;ilt soovitaksin Gas Alpha 1224 ning kui on õiges kastis siis on rõhku ja kõike B-)
                      In SPL we Trust! 136,4 db

                      Comment


                        #12
                        mul seisab 15" jenseni subbar jõude
                        Jajahh!

                        Comment

                        Working...
                        X