Teade

Collapse
No announcement yet.

50W bassikõlari Kasti ehitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    50W bassikõlari Kasti ehitus

    Mul 50 vatine bassikas. Tahaks teha sellele kasti ümber. Ootan soovitusi kasti kuju, tüübi, mahu, seinte paksuse, vaheseinte, ja üldse kõige kohta, mida silmas tuleb pidada. Kast on mõeldud tuppa.

    Olukord: Raha pole , võim 280W pioneer , ehitusmaterjali on .

    #2
    palun ytle, et sul monitoril on OTSI lingi kohal suur auk, sest kui sa otsingut lihtsalt ei kasuta, siis saad vaat et nuga selliste küsimuste eest.

    Otsi, ja sa leiad!!
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Originally posted by cxz@Aug 15 2005, 00:53
      Mul 50 vatine bassikas. Tahaks teha sellele kasti ümber. Ootan soovitusi kasti kuju, tüübi, mahu, seinte paksuse, vaheseinte, ja üldse kõige kohta, mida silmas tuleb pidada. Kast on mõeldud tuppa.

      Olukord: Raha pole , võim 280W pioneer , ehitusmaterjali on .
      hakkab jälle pihta :angry:
      tõesti kasuta otsingut ja uuri oma bassika andmeid ja sis võid julgelt küsida ! h34r:

      PS: äkki ütled palju su bassikal kruviauke on , see aitaks väga paljutki :lol:

      Comment


        #4
        Originally posted by W@ldur@Aug 15 2005, 08:23
        palun ytle, et sul monitoril on OTSI lingi kohal suur auk, sest kui sa otsingut lihtsalt ei kasuta, siis saad vaat et nuga selliste küsimuste eest.

        Otsi, ja sa leiad!!
        Kle mida sa sealt otsingust otsid? Paned otsingusse 50 w või missassja?

        Comment


          #5
          sul on vaja T/S parameetreid panad otsingusse valjuka nime ja otsid

          Comment


            #6
            Probleem ongi selles, et kuskil tolle peal ei ole kirjas mitte midagi. Konkreetselt. Pole firmamärki (ega mingit muud sümbolit (peale pluss- ja miinusmärgi juhtmekohtadel)). Isiklik hinnang välimuse järgi: Ilmselt vene töö (membraanile viiva pluss- ja miinusjuhtme järgi). Mitte väga vana (kummist äär täitsa kobe). 50W (magneti suurus, ja helivõimsus ilma kastita). Esimeses kirjas ei maininud veel diameetrit: 18cm, ega ka kruviaukude arvu, millele juhtis minu tähelepanu mario89 postitus: 4.

            Kuna neid andmeid otsingusse sättida ei oska, lootsin rahva heale haritusele, kuid ilmselt siia muid postitusi ei kogune, peale sõimavate.

            Kui mõni oskab öelda ligikaudseid liitreid, soovitatavat kuju, tüüpi, seina paksust, ehitusmaterjali, siis tehke postitus või paar.

            PS. 50W otsingusse kirjutades ei leidnud ma soovitavaid tulemusi.

            Ja küsiks kohe, ühes postituses ära ka selle: mis on T/S parameetrid, kuigi ma olen pool kindel, et selle eest sõimatakse mind veel.

            Comment


              #7
              Ega siin on jah erilised ässad koos, nii kui natuke juhmima küsimuse esitad, saad nii, et tolmab.

              Soovitan sul elementi pildistada! See aitaks palju, keegi ikka tunneks ära, et mis asjaga tegemist on ja küll siis ka parameetrid ja kasti mõõdud tulevad.

              Comment


                #8
                Asi ei ole mitte selles, et küsimus loll oleks... kuidas te sellest nüüd aru ei saanud. Asi on väga lihtne... ilma T/S parameetritetta ei tee sa mitte ainsatki kasti, nu võid teha huupi ka kuid mis sellest välja tuleb on omaette asi... et jah... kui parameetreid pole, tuleks need ära mõõta... kui mõõta ka ei viitsi/ei saa/ei oska hakkad huupi lihtsalt tegema ja testima.

                Comment


                  #9
                  Tõesti, katsu asjast mingi pilt panna, siis ehk keegi tunneb valjuka ära.

                  Iseenesest võiks hetkel pakkuda laias laastus 20-30 ltr kinnist kasti, kuigi selle bass sulle ei pruugi meeldida.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Selles suhtes, et kui sul ehitusmaterjali ja tahtmist on, siis võid ju tõest proovida kas või 30 L kinnist kasti. Inverteriga pole mõtet jamama hakata, kui täpseid andmeid ei ole. Kuju poolest ei tohiks kast olla kuup!

                    Comment


                      #11
                      mul on element 25gd-26 see peaks olema vene vattide j2rgi 25W RMS ja mul on 29l kast ja 70*140 toru + filter. kasti m66dud 300*300*400mm 20mm laminaat


                      Comment


                        #12
                        Originally posted by drizzle@Aug 18 2005, 11:17
                        mul on element 25gd-26 see peaks olema vene vattide j2rgi 25W RMS ja mul on 29l kast ja 70*140 toru + filter. kasti m66dud 300*300*400mm 20mm laminaat
                        Ja siis? Mis see siia puutub?

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by a11an+Aug 18 2005, 17:01--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (a11an &#064; Aug 18 2005, 17:01)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-drizzle@Aug 18 2005, 11:17
                          mul on element 25gd-26 see peaks olema vene vattide j2rgi 25W RMS ja mul on 29l kast ja 70*140 toru + filter. kasti m66dud 300*300*400mm 20mm laminaat
                          Ja siis? Mis see siia puutub? [/b][/quote]
                          Puutub niipalju, et tegu ilmselt sama elemendiga, kuid samas pole täiesti kindel ja ei välista ka muid võimalusi. Uuri kah ikka ennem asju, kui targutama tuled. Üldiselt see, et ta 50 watti on, on vist sellest tulnud, et ta võetud S-50 kastist, või mõnel muul põhjusel, aga tegu siiski 25 watise elemendiga, vähemalt mina pole veel 8 tollisest 50 watsisest vene elemendist midagi kuulnud, veelvähem näinud.

                          Muudatus: Et äkki on siis millegi sellisega tegemist> http://www.zone.ee/mattias_848/25gd26b/IM000207.jpg?2 ?

                          Muudatus: Võib olla tegelikult ka Estonia 35AC-021 kärgbass uue tähistuse järgi, või vähemalt kusagilt on silma jäänud, et tollel märgiti kah lõpuks võimsuseks juba 50 watti.

                          Comment


                            #14
                            Näita mulle koht, kus ma siin targutasin&#33;

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by a11an@Aug 18 2005, 17:01

                              Ja siis? Mis see siia puutub?
                              Vähemalt tundub targutamise vms. moodi. Vabandused, kui see seda pole, aga üks kahtlematta mõttetu postitus on küll minuarust. Rohkem ei kavatse siin risustada, andsin niipalju abi, kui minupoolt võimalik, et teemaalgataja saaks oma elemendi äratuvastatud ja seejärel leida sellele andmed ja hakata kasti ehitama.

                              Edu&#33;
                              Mattias

                              Comment

                              Working...
                              X