Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 100w100-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes 100w100-6

    ostsin hiljuti audese 100w100-6 elemendi ja tahaks teada milline on antud kõlari pikaajaline võimsustaluvus. Audese kodukalt lugesin et 160 w? Hetkel see isend siis kinnises 35 l kastis. Võimendi isetehtud 120w@4 oomi aga kuna kõll 6 oomi siis võimu väljundvõimsus 6 oomi puhul ca 90w. 90w see element nüüd küll välja ei kannata, sest asi hakkab tubli maad enne võimu väljundvõimsuse piiri moonutama.(membraani käigu amplituud kusagil seal xmax lähedal) Ossiga kontrollisin väljundi järgi ja miskit clippimist küll ei avastanud. Kas see 160w peaks element @ 1KHz kannatama? (vist mõõdeti sellel sagedusel?)

    Teostasin mõned mõõtmised enam vähem maksimaalse kõlari poolt talutava võimsuse juures siis @ 50 Hz siinus

    Väljundpinge efektiivväärtus : ~12V
    kõlari nominaaltakistus :6 oomi
    (12v*12v)/6 oomi=24w
    Kas selline arvutus on õige?

    Enne elemendi ostmist mõtlesin, et tuleb veel uut võimu hakata ehitama kuna praeguse võimu puhul jääb 160w@6ohm kaugele, aga ennäe tundub, et seda võimu on isegi palju sellele elemendile ?

    #2
    kusjuures on katsetatud ja annatab oma 200w rms ka ära ise sai sõbraga pandud see autovõimutaha..mis andis 4om pealt 300w rms välja..ja selega ikka maximum välja võetud sellelt elemendilt
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      OT: lihtsalt huvi pärast küsin mis on selle elemendi Xmax
      kusjuures on katsetatud ja annatab oma 200w rms ka ära
      mis kastis ta seda suutis ma mõtlen mõõtmeid
      Ja vabandust teema algataja ees, teema risustamise eest

      Comment


        #4
        Audese kodukal 100w100-6 on märgitud maksimaalseks käigu pikkuseks +- 8,5mm.

        kusjuures on katsetatud ja annatab oma 200w rms ka ära
        Kui suur kast oli ?Kuidas mõõtsid võimu väljundvõimsust?

        Ma ei saa mitte aru miks minu element kannatab kinnises kastis nii vähe. :unsure: (24W kui mu arvutused õiged on ?)

        Comment


          #5
          Originally posted by torumees@Aug 8 2005, 07:05
          Audese kodukal 100w100-6 on märgitud maksimaalseks käigu pikkuseks +- 8,5mm.

          kusjuures on katsetatud ja annatab oma 200w rms ka ära
          Kui suur kast oli ?Kuidas mõõtsid võimu väljundvõimsust?

          Ma ei saa mitte aru miks minu element kannatab kinnises kastis nii vähe. :unsure: (24W kui mu arvutused õiged on ?)
          õõ mingi jvc või oli see jbl võimendi 600ne..sellejärgi oli..ja sai lasta moonutusteni välja bass...see oli eelmine talv
          a kast oli 60ltr kui ma õieti mäletan..ja inverterid 2x110x350mm minumälu järgi
          ja oli ford orionis sees
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            Originally posted by torumees@Aug 8 2005, 07:05
            Audese kodukal on märgitud maksimaalseks käigu pikkuseks +- 8,5mm.

            kas see +-8,5cm on siis et käigu pikkus ühest otsast teise on 1,7 cm ?

            Comment


              #7
              Mina sain ka sellest nii aru... Aga kui valjukat vaadata kui ta lõhub siis peaks olema küll nii...
              Nii, et Xmax on 17mm?
              Mäll-mäll

              Comment


                #8
                proovi inverter kasti !!see audes kinnises kastis on täiesti mõtettu.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by maryyo@Oct 2 2005, 17:44
                  proovi inverter kasti !!see audes kinnises kastis on täiesti mõtettu.

                  Inverterkast võib osutuda veel mõtetumaks,kuna sellel elemendil,lähevad vuntsid katki(eriti selliste katsetamiste peale)
                  http://www.album.ee/user/16860279

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Crimson+Oct 3 2005, 16:07--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Crimson @ Oct 3 2005, 16:07)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-maryyo@Oct 2 2005, 17:44
                    proovi inverter kasti &#33;&#33;see audes kinnises kastis on täiesti mõtettu.

                    Inverterkast võib osutuda veel mõtetumaks,kuna sellel elemendil,lähevad vuntsid katki(eriti selliste katsetamiste peale) [/b][/quote]
                    Sa mõtle ka veidi kui ütled :P

                    Comment


                      #11
                      Jah... Lähevad küll vuntsid katki...@62.93l inverter kast 308x58x430 vent ja vuntsid teist korda läinud
                      Mäll-mäll

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by feel_the_bass@Oct 3 2005, 18:36
                        Jah... Lähevad küll vuntsid katki...@62.93l inverter kast 308x58x430 vent ja vuntsid teist korda läinud
                        ei tea.mul küll ei läinud igatahes
                        vb lihtsalt..sant versioon oli sul v siis et lasid koguaeg xmax`ini basstestidega päevotsa
                        mida sa lohh vahid

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by maryyo@Oct 2 2005, 19:44
                          proovi inverter kasti &#33;&#33;see audes kinnises kastis on täiesti mõtettu.
                          mõttetu ta kinnises kastis just ei ole, aga jah kuna kast ajutine, siis huvi pärast tegin külje peale inverteriava ja membraani käigu pikkus vähenes tublisti. 160W kannatab arvatavasti ära küll.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by rainx666+Oct 5 2005, 10:39--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rainx666 @ Oct 5 2005, 10:39)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-feel_the_bass@Oct 3 2005, 18:36
                            Jah... Lähevad küll vuntsid katki...@62.93l inverter kast 308x58x430 vent ja vuntsid teist korda läinud
                            ei tea.mul küll ei läinud igatahes
                            vb lihtsalt..sant versioon oli sul v siis et lasid koguaeg xmax`ini basstestidega päevotsa [/b][/quote]
                            Ei lasknud... Aga noh vahepeal pidi ikka naabreid ka vihastama... Ja siis Pendulumi 2 põhi süüdlast olid siis Another Planet ja Tarantula mis tegid 1-0 mu Audesele.
                            Mäll-mäll

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by bls+Oct 3 2005, 17:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (bls &#064; Oct 3 2005, 17:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                              Originally posted by Crimson@Oct 3 2005, 16:07
                              <!--QuoteBegin-maryyo
                              @Oct 2 2005, 17:44
                              proovi inverter kasti &#33;&#33;see audes kinnises kastis on täiesti mõtettu.



                              Inverterkast võib osutuda veel mõtetumaks,kuna sellel elemendil,lähevad vuntsid katki(eriti selliste katsetamiste peale)
                              Sa mõtle ka veidi kui ütled :P [/b][/quote]


                              Pole vaja mõtelda&#33;

                              Lihtsalt see on nii. Minul ja paaril sõbral juhtus nii ja ei ole üldse mingid techno mehed Ja siin foorumis võib seda veelgi lugeda.-Siis peab ju midagi mäda olema või mis?
                              Ja kas see ei ole loogiline,et inverterkastis on membraani liikumine suurem?
                              http://www.album.ee/user/16860279

                              Comment

                              Working...
                              X