Teade

Collapse
No announcement yet.

palux abi võimendi ja kasti valikul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    kas see visaton on mingi korralik firma või sinna king audi kanti
    paneb ta ikka autos kõik asjad korralikult värisema

    Comment


      #17
      Tead, mul on kõlarites Visatoni 6,5". Bassitesti ajal hakkab 60Hz peal kapiuks kaasa võdisema. 40Hz juures klirisevad klaasid kapis. 35Hz juures hakkab aken klirisema ja silm vibreerima - nägemine halveneb. Lisaks on Visatoni toodangu hulgas selline tore asjake, mis GARANTEERIB auto värisemise. Visatoni King Audioga võrrelda on sama nagu Porschet sapakaga B-)
      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

      Comment


        #18
        kas visaton t200 hakkab nägemist häirima , ja 100% töötama selle võimuga
        ->võimendi
        ütleme nii , et ml on 2000 krooni, milline woofer ja võimendi olex selle raha eest kõige optimaalsem osta

        Comment


          #19
          Ära jää uskuma neid ulme numbreid
          600W :lol: 20A kaitse!?!?
          max mis tast välja pigistab on u. 1x 100W @4ohm.(kui sedagi)
          Aga no T200 peaks ta ju piisama ka.

          Comment


            #20
            mind need andmed ei koti kas 1000w või 500w
            mind huvitab et element tõõtax 100%, et ei jääx varu

            Comment


              #21
              Siis on tore kuulda.
              Ma ei teagi täpselt kui suur on T200 võimsus aga no kui see võimendi 100w välja annab siis vast peaks ju ka piisama.

              Comment


                #22
                milline olex võim mida sina soovitad, sarnasest hinnaklassist
                a kui suur inventerkast peax olema kas 60l ja vent 103x200

                Comment


                  #23
                  Originally posted by BlackHawk@Aug 3 2005, 21:13
                  http://www.protuning.ee/index.php?ni...legacy&pro=142
                  olex plaanis osta see supakas milline olex paras võimendi sellele elemendile

                  ma tahan sellele teha inventerkasti, kas sellele elemendile sobib inventerkast ja kui suur see kast umbes peax olema
                  ma arvan iga element peaks sobima inverterkasti...´(peale freeairi)
                  kui sa tahad ainult 1 subwoofrit taha panna, siis ma soovitaksin osta 1 starsoundi võimendi (ssa-2100) võimendi hind peaks olema alla 2000.- ; salupa.exe.ee lehel oleva võimsusearvutiga arvutasin võimendi võimsuseks 1x300w rms (parem kui võim oleks elemendist natuke võimsam, sest siis ei pea võim alati max võimsusega töötama.) B-)

                  kasti suuruse pead ise välja uurima

                  ise kasutan starsoundi woofreid ja võimendeid autos ja olen rohkem kui rahul

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by BlackHawk@Aug 24 2005, 11:46
                    kas visaton t200 hakkab nägemist häirima , ja 100% töötama selle võimuga
                    ->võimendi
                    ütleme nii , et ml on 2000 krooni, milline woofer ja võimendi olex selle raha eest kõige optimaalsem osta
                    Võimendi ligikaudne võimsus:
                    2x 40 W @ 4 oomi.
                    2x 60 W @ 2 oomi.
                    1x 120 W @ 4 oomi.

                    (RMS)

                    Comment

                    Working...
                    X