Teade

Collapse
No announcement yet.

XE subwoofrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    XE subwoofrid

    nimelt sai külastatud kunagi noort tehnikut luise tänaval.
    oli seal müügil XE firma supparid.konkreetselt huvitax mind 12 ja 15 element,kas keegi oskab öelda mulle nende hindasid ja toox välja ka mõned + ja - elementide kohta ja tahax ka teada mitme liitriseid kaste nad tahavad.soov olex teha kinnine kast ja muusika stiil on DnB ja rap.
    võrrelda võix seda firmat nt. pyramidi ja KA-ga,et sis mix parem ja hlvcem jne.

    ette tänades SVAMM
    [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

    #2
    + (plussid)
    XE on kummist lõdvikuga
    XE on välimuselt ilusam kui KA ja "Püramiid", näeb natuke rohkem inimlik välja

    - (miinused)
    XE andmeid ei ole, sammuti ka KA -l
    XE on mingi hiina turukas, kvaliteeti ei tasu loota
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      kuna sai seda poodi suht ammu külastatud (3kuud tagasi) siis ei mäleta enam hindu....kui kegi teb,siis võix öelda.ja ehk oskab keegi ka öelda mitme liitrise kinnise kasti ma peax tegema 12 ja 15 tollisele.
      [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

      Comment


        #4
        omasin XE 15" aparaati
        häält tegi ta ikka päris hästi ja mis kvaliteeti puudutab siis KA-ga pole võrreldav.
        hind 15" on ca 1000.- või natuke üle. oleneb kust ostad.
        12" hind on minu teada u 800.-

        Comment


          #5
          Andmeid leidub küll, peab oskama otsida

          Comment


            #6
            olex vaja konkreetset hinda 12`oma...15 maxab 999eeki,aga kui palju 12 maxab võix keegi mulle öelda,siis oskab eelarvega plaane teha(H)
            [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

            Comment


              #7
              hind 15" on ca 1000.- või natuke üle. oleneb kust ostad.
              12" hind on minu teada u 800.-
              Kui ClubmusicGNRTR 15" hinna suht täppi pani, siis ma arvan, et see 12" kah umbes sinna kanti on, ja ega sa eelarvet nagunii nii täpselt paika ei saa.

              Comment


                #8
                aga põhimõtteliselt mis te arvate kui osta kax 15xe teha neile kinnised kastid ja panna odissei 010 võimu taha.praegu mängivad seal taga mul 35-ac-021-1 kõlarid,aga bassi jääb kuidagi vähex minu jaox,pärast muidugi ostax supparitele lisa võimu(H)
                [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                Comment


                  #9
                  tee siis juba inverteriga, mängivad valjemini

                  Comment


                    #10
                    vastupidi,kinnine kannatab rohkem võimsust ja inverter kastiga ei viici jamada,neid tehtud juba mitmeid,vaheldusex kinnine,ei taha seda inverter kastile omapärastr kuminat
                    [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                    Comment


                      #11
                      kui sa oled teind neid invertereid mitmeid siis peaks sa oskama teha nii et ka seda kuminat ei ole :P

                      Comment


                        #12
                        valesti väljendasin end....mitte kumin vaid inverteriga bass venib,praegu tahan rohkem täpsust ja samas on kinnise kastiga ka võimalik saavutada head bassi.sõbramehel oli 15 JBL gti1500 omal ajal kinnises kastis primeras ja tal kõrvad siiamaani suht tuimad selle tõttu
                        [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                        Comment


                          #13
                          nii.........olukord on jällegi muutunud
                          finants probleemide tõttu jääb 15 augusti lõpu poolele

                          samas võix keegi öelda 10 ja 12 tollise kastide liitrid nii kinnise kui ka inverter tüübi omad.......................hakkan jälle ehitama(H)
                          [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                          Comment


                            #14
                            Kui sa nende kastide ehitamisega juba niipalju tegelenud, peaksid ju suutma ise kastid välja arvutada?

                            Comment


                              #15
                              Seda minagi :lol:

                              Comment

                              Working...
                              X