Teade

Collapse
No announcement yet.

Creative Inspire 5100 subwooferi mure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Creative Inspire 5100 subwooferi mure

    Mul on selline väike 5.1 kõlarisüsteem arvutil, juba pikemat aega. Mingi kuu aega tagasi kuulsin mingit kahtlast heli subwooferi juurest. Bass ei ole enam terav vaid selline, tundub nagu kõlaris oleks justkui midagi lahti :S
    Kuidagi vaiksetmoodi pläriseb, seda on muidugi kuulda rohkem tugevama heli korral. Mis tal "vaesekesel" viga võib olla?
    Olen kuulnud resonatssagedusest, seostan seda sellega et proovin kunagi samade kõlaritega THC tone generatorit, äkki see kõlli pekki keeranud? :unsure:
    Kõlarit ennast nagu piinanud pole, ikka mõistlikult kuulanud <_<
    Milles viga võiks olla? Ja kas üldse selliseid "elemente eraldi müüakse? ütles et kuskil 6 tolline vist on se wooferikene

    #2
    see tavaliselt ( oleneb hinnast ) alati niimoodi et bassikas hakkab juba kuu pärast ebatäpselt mängima ning vähegi nauduitavad bassihelid muutuvad hkahtlasteks helideks &#33; Asi võibnii ka olla et mõni jutme pundar on inverteri torusse ette jäänud vms &#33;


    kui palju see komplekt muidu maksis ?

    Comment


      #3
      5100 Maksis veel aastake tagasi ~1100 krooni, Olenes suuresti kohast, kust osta.
      Endal ei ole sellist probleemi esinenud.

      Muide, see Subwoofer seal on siiski 5" (võrdlesin, W130S&#39;ga)

      Comment


        #4
        Karta on, et üks "vuntsidest" vast hakkab otsa saama.

        Comment


          #5
          See plärin tuleneb kasti valedest mõõtmetest. Inverterist kostub selline plärin nagu tõesti oleks sees midagi lahti. Mul on P380 komplekt ja sellel täpselt sama jama.

          Comment


            #6
            Tegin kasti vastu- vaatlemisel tundus kõik OK olevat. See elemnt seal sees on ikka päris pikk tegelt :blink: Lisaks on tegu veel 20W kõlariga (spec-id väidavad vähem ). Proovisin ühe auto orginaalkõlariga asendada- see autokõlar oli 4x halvema kõlaga ja kogu kast "kumises". Igastahes pean ära ootama suve, ehk saab mingi 8 tollise elemendiga kasti valmis teha.

            Praegu on 2 võimalust : Visaton T200 või Star Sound SSW-2000. Viimase jaoks on isegi kasti joonised olemas Kumb oleks parem?

            Comment


              #7
              Mul hakkab subwooferist mürama tulem kui telekaga ühendan.
              mida rohkem bassi annad seda suurem se müra on :huh:
              Logitech on parem kui Creative&#33;

              Comment


                #8
                Ja mida erilist te arvutikõlaritest ootate

                Comment


                  #9
                  Nagu ma aru saan kõlarid tuleb ise ehitada.
                  Logitech on parem kui Creative&#33;

                  Comment

                  Working...
                  X