Teade

Collapse
No announcement yet.

Hertz, Rockford Fosgate, Audes või midagi muud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Ints@May 23 2005, 16:11
    Ta lihtsalt suutis meile selgeks teha et tehase kast on kõige täpsemini tehtud ja ise ei suuda kunagi nii täpselt seda valmistada
    Selle väite peale ma vaidlen küll vastu.Pigem on asi vastupidi.Ise on võimalik arvutada (elemendi parameetrite olemasolul) ja valmistada tunduvalt täpsem kast,kui mingisugune odav 2..3K tehase kast.
    Olen nõus. Tehase kast on nagu bingo loto Just pool tundi tagasi ühe Raituningu mehega (Ardiga) rääkisin sellest.

    Comment


      #32
      Noores tehnikus pole tehasekastid vaid standartid. Nendele lüüakse suvaline element sisse, vaadatakse aind niipalju et kas inverteris parem või kinnises.
      Isiklikud kogemused ka nendega sellised et kui soovitati kasti, siis saatsin pikalt ning alles peale seda hakati igasugu huvitavaid asju pakkuma. R&F P112S4 oli mul siis esimene element ja neid edukalt peris mitmes installis kasutanud

      Teistele tüüpidele, et mis siis toa ja autowoofri vahe on?
      -

      Comment


        #33
        Üks oli tark rääkima, et autowoofrid suured läikivad ressursidesöödikud :lol:
        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

        Comment


          #34
          Mina soovitax kas:
          RF P2 12" on väga kvaliteetne, mängib madalale ja on ilus ka
          Gas Alpha 1224 12" vimas, õiges kastis mängib väga madalale
          Pioneer IMPP seeria 8" ei vaja palju võimugi et juba mängix ja ka normaalselt
          In SPL we Trust! 136,4 db

          Comment


            #35
            Originally posted by Deus@May 23 2005, 20:15
            Noores tehnikus pole tehasekastid vaid standartid. Nendele lüüakse suvaline element sisse, vaadatakse aind niipalju et kas inverteris parem või kinnises.
            Nojah.... Onu Viljar võtab õhtul mingi suva kasti koju kaasa ja tikib tale ilusti õhtult telekat vaadates Arizona Eagle logo ka paele et rohkem rahvale peale läheks... Mina olen ikka nati papsil abiks olnud ja ise ka miskit värki kokku ehitanud (aitasin isal ehtitada valmis 8 toalise maja ja ise ehitasin garaaši, puukuuri ja lihtsalt kuuri. Oma toa ehitasin ise teisele korrusele valmis) aga vot korraliku kõlari kasti eriti ei oska teha, audes 104-4 tegin kunagi päris korraliku kasti aga spoonimine läks täitsa metsa ja värvides jäi ta ka paras "pasajunn".


            Suht mõtetu vaielda sellisel teema... Sama nagu a.la mis firma vildikad on kõige paremad.
            Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

            Comment

            Working...
            X