Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BS130

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton BS130

    http://www.visaton.de/english/artikel/art_828_5_1.html

    Et, siis selline asi on. Kuidas kasutada? Mille külge panna ja kui suurele pinnale?Väga segane asi. Pole sellist asja varem näinud.

    #2
    Olen lugenud sellistest asjandustest. Põhimõte selles, et kruvid selle nt. diivani külge ja kui siis Juura Pargis T-Rex tuleb, või Svartserneeger maailma päästab, tunned sa seda oma neerudega. Samas HELI see vist eriti ei produtseeri. Neid saab edukalt ka ise vanadest subakaelementidest ehitada.
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #3
      Originally posted by tehnofriik@May 6 2005, 11:20
      Olen lugenud sellistest asjandustest. Põhimõte selles, et kruvid selle nt. diivani külge ja kui siis Juura Pargis T-Rex tuleb, või Svartserneeger maailma päästab, tunned sa seda oma neerudega. Samas HELI see vist eriti ei produtseeri. Neid saab edukalt ka ise vanadest subakaelementidest ehitada.
      Ei no päris lahe. Praegu mul ainult põrand väriseb, kui T-REX tuleb. Magu võiks ju ka võdiseda.

      Comment


        #4
        Originally posted by tehnofriik@May 6 2005, 11:20
        Olen lugenud sellistest asjandustest. Põhimõte selles, et kruvid selle nt. diivani külge ja kui siis Juura Pargis T-Rex tuleb, või Svartserneeger maailma päästab, tunned sa seda oma neerudega. Samas HELI see vist eriti ei produtseeri. Neid saab edukalt ka ise vanadest subakaelementidest ehitada.
        see trikk endalgi plaanis. aga ei oskakski nagu kuskilt alustada. odavuse mõttes proovin KA membraanile raskust liimiga lisada ning siis vaadata mis toimub.

        Comment


          #5
          Originally posted by saajatz+May 7 2005, 18:01--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ May 7 2005, 18:01)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tehnofriik@May 6 2005, 11:20
          Olen lugenud sellistest asjandustest. Põhimõte selles, et kruvid selle nt. diivani külge ja kui siis Juura Pargis T-Rex tuleb, või Svartserneeger maailma päästab, tunned sa seda oma neerudega. Samas HELI see vist eriti ei produtseeri. Neid saab edukalt ka ise vanadest subakaelementidest ehitada.
          see trikk endalgi plaanis. aga ei oskakski nagu kuskilt alustada. odavuse mõttes proovin KA membraanile raskust liimiga lisada ning siis vaadata mis toimub. [/b][/quote]
          kule ma proovisin KA hakkas hullult plärtsuma see plastik koonus ei ole hea... <_<

          Comment


            #6
            Krt, ei suuda enam leida selle asjanduse ehitamise õpetust :angry: Niipalju mäletan, et membraan koos lõdvikuga tuleb eemaldada, nii, et pool ja tsentreerimisrõngas omale kohale jääksid. Siis membraani asemele kinnitada paksemast terasplekist vms riba (midagi lehtvedru taolist), ja sellele raskuse lisamisega saab agregaati häälestada.
            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

            Comment

            Working...
            X