Teade

Collapse
No announcement yet.

vöimule sobiv kast ja bassikölar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vöimule sobiv kast ja bassikölar

    vöim:-: 4Ohm-4x60W; 2Ohm-4x80W+2x160W milline bassikölar sobib?

    #2
    2 160w'ist kõlarit...Aga oleneb kas see on rms või max võimsus...
    Mäll-mäll

    Comment


      #3
      kahjuks ei tea

      Comment


        #4
        vöimu peal on 480w ja kaitse on 30A

        Comment


          #5
          no kurat audes 75w-4 paned ühte kasti 2 tükki ja tümm missugune vahesein peab ka kastis olema!

          Comment


            #6
            mida arvate visaton T 200

            Comment


              #7
              oma suuruse kohta teeb häält küll

              Comment


                #8
                Originally posted by shummi@May 3 2005, 15:58
                mida arvate visaton T 200
                ma ei ta mis häält ta teeb aga ära seda T200 küll osta tal vist vahtkummist membraan ,aga see WS25e on päris asjalik B-)

                Comment


                  #9
                  Originally posted by epoxer@May 3 2005, 18:05
                  tal vist vahtkummist membraan
                  kle mida sa ajad lõdvik on tal jah punasest vahtkummist mitte membraan. ja T200 helil pole ka mitte midagi häda <_<

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by epoxer+May 3 2005, 18:05--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (epoxer @ May 3 2005, 18:05)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-shummi@May 3 2005, 15:58
                    mida arvate visaton T 200
                    ma ei ta mis häält ta teeb aga ära seda T200 küll osta tal vist vahtkummist membraan ,aga see WS25e on päris asjalik B-) [/b][/quote]
                    Sa kle pista end põlema Ära tule T200 maha kandma :angry: endal pole seda olemaski ja pole kuulnudki mängimas

                    Ja kuidas sa võid arvata et T200 Membraan tal vahtkummist on Mina pole küll enda kõllil seda tähelapand. LÕDVIK on tal vahtkummist ja punast värvi kui sa just pole värvi pime

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by masterout+May 4 2005, 10:52--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (masterout @ May 4 2005, 10:52)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                      Originally posted by epoxer@May 3 2005, 18:05
                      <!--QuoteBegin-shummi
                      @May 3 2005, 15:58
                      mida arvate visaton T 200

                      ma ei ta mis häält ta teeb aga ära seda T200 küll osta tal vist vahtkummist membraan ,aga see WS25e on päris asjalik B-)
                      Sa kle pista end põlema Ära tule T200 maha kandma :angry: endal pole seda olemaski ja pole kuulnudki mängimas

                      Ja kuidas sa võid arvata et T200 Membraan tal vahtkummist on Mina pole küll enda kõllil seda tähelapand. LÕDVIK on tal vahtkummist ja punast värvi kui sa just pole värvi pime [/b][/quote]
                      noh jah... vabandan LÕDVIK on jah vahtkummist ,aga soovitan lihtsalt täiskumm lõdvikuga osta B-)

                      Comment


                        #12
                        kui T200 ,siis tee 2-he elemendiga kinnine kast ,vaheseinaga . 2x60w võimu lased sisse ja korras

                        peaks head häält tegema h34r:

                        Comment


                          #13
                          ws25e on kinnise kasti valjukas
                          endal mängib see 60L kastis hetkel, heli on hea

                          Comment

                          Working...
                          X