Teade

Collapse
No announcement yet.

BassBoxPro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    BassBoxPro

    Tegin 75W104-8 elemendile 51 L kasti 103*260 toruga (toru ja element maha siis maht u 47-48 L), jama aga see et bass on selline terav ja kumisev eriti trance muusika kuulamisel, raadiost hiphopi kuulates nagu nii terav ei tundunudki kuid siiski....

    Kast on prismakujuline,
    materjaliks: 20mm mingi vana kapi materjal (liimitud liistud), tagasein 20mm saepuruplaat. Kastile tugevdust ei teinud kuna arvasin et on piisavalt stabiilne :huh:

    Kas võib asi olla selles et ei teinud tugevdust? Vahed on muidu kõik hermeetikuga ilusti tihendatud...

    Küsiks siis, et mida peab nendel graafikutel jälgima, kui peamiselt kuulan trance (ja seda mis raadiost tuleb)?

    ps. keegi võiks selle kohta "OLULINE" alla seletuse panna


    Hetkel on graafikud sellised: siin

    Vb= 47 liters
    Fb= 40,21 Hz
    F3= 44,27 Hz
    Fill= none, vatiini lisamine Minu Arust asja paremaks ei teinud, pigem vastupidi - vblla tundus - ei tea
    Dv= 103 mm
    Lv= 260 mm

    Ja kui Box Design all vajutan nuppu "X-Bass", siis pakub 47,95 liitrit, no fill, ja 103*401,4 toru ---> kas ehk peaks toru pikendama ja kas toru võib olla "L" kujuline ehk siis kas võib 90 kraadi all toru pikendada? (ilma põlveta)

    veits pikk jutt a ehk saate aidata

    #2
    ma eriti nendest graafikutest ei tea aga imelikult suur jõnks seal esimese graafiku peal :blink:

    Comment


      #3
      Bassbox lahti, OPEN DESIGN WINDOW , kui see aken on avanenud, siis otsid ülesse HELP nupu, vajutad sinna, seejärel valid sealt avanevast tabelist ON SCREEN MANUAL F1, seal kõik kaunis ENG. keeles ära selgitatud
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Group Delay

        Selle järgi on ideaalne kui on täitsa sirge joon? kuna sirgeks ma seda ei saa (ei ole Teiegi vist saanud) siis oleks ju vaja siiski teada kuhu see muhk peab jääma ja kas on see iga muusikastiiliga nii et mida sirgem joon seda parem?


        Normalized Amplitude Response

        siin peaks olema nagu sama lugu, et mida sirgem joon seda parem?

        If you are designing a musical instrument speaker, you may want a particular response shape that is not flat. In that case, you’ll have to judge the amplitude response predicted by BassBox Pro against the response curve you desire.
        kui õieti aru sain siis vastavalt "kõlarile" (antud juhul sub) tuleks saada soovitud joon?

        huvitab ikkagist millised graafikud oleks parimad tümaka kuulamiseks...

        Comment


          #5
          Trance kuulamiseks unusta ära nii suur kast. Läksin minagi selle õnge, kuid siis lõin sae kasti ja jupike maha. Nüüd on kinnine kast, 38L, vatiini täis ja olen väga rahul. Bass on täpne ja mahe. Seesama Grou Delay näitabki milline on viivitus ja madalate sageduste juures läheb see liiga suueks. Filmide vaatamisel ei saa sellest palju aru, aga Trance kuulamisel kindlasti.
          Vt. seda: eleca süsteem
          Tuleb lihtsalt täiega panna!

          Comment


            #6
            Originally posted by electron@Apr 26 2005, 11:31
            Trance kuulamiseks unusta ära nii suur kast. Läksin minagi selle õnge, kuid siis lõin sae kasti ja jupike maha. Nüüd on kinnine kast, 38L, vatiini täis ja olen väga rahul. Bass on täpne ja mahe. Seesama Grou Delay näitabki milline on viivitus ja madalate sageduste juures läheb see liiga suueks. Filmide vaatamisel ei saa sellest palju aru, aga Trance kuulamisel kindlasti.
            Vt. seda: eleca süsteem
            kas sellist mõnusat tüminat (mitte kuminat) kah on?

            Comment


              #7
              No igaüks peab ilusaks erinevat naist ja eks igaühel ole ka oma arvamus "mõnusa tümina" kohta, kuid mina ise olen igati rahul oma tööga. Bass on konkreetne, tugev, samas pehme ja mingeid kuminaid või plärtsumisi pole.
              Tuleb lihtsalt täiega panna!

              Comment

              Working...
              X