Teade

Collapse
No announcement yet.

K: oomid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: oomid

    nii ,siis mul on võimendi 2x50w-6OHM ja selle võimu taga on 2x 6oomi dual supakas(2x6,5" passikad) nii ,aga kas võin selle võimu mõlemasse kanalisse veel kõlareid panna ??? tahaks sinna panna 4 oomiseid 6ac -2 sellisestes piklikes kastides ,tohib nii teha?

    see dual supakas on väga kvaliteetne audiio pro elementidega kast tehtud ühe elektrooniku poolt ,kasutati stuudios seda....

    #2
    kas keeegi ei tea?

    Comment


      #3
      Põhimõtteliselt sa n.ö tohiksid sinna nad lisada, kuid kaotad helitugevuses - võimendi annab vastavalt välja vähem võimsust, kuna takistused suurenevad. Samuti ei oska ma sõnagi kosta nende kahe elemendi koostöö ehk heli kvaliteedi kohta.
      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

      Comment


        #4
        asi selles et mul praegu ainult mürts-mürts ja kesk/kõrg helid puuduvad nii ,et ma ei tea tahaks kellegi targa arvamust

        Comment


          #5
          Siin tarku ei ole, ainult targutajad.
          Pmst on sul kogu võimu resurss ära kasutatud. Et midagi juurde panna, pead midagi ära võtma. Ohutu variant oleks üks bassikas ära jätta ja 4 oomised jadamisi asemele panna. Kui on soovi riskida võimu maha põletamisega pane lihtsalt lisakõllid juurde.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Originally posted by Elukaz@Apr 25 2005, 17:29
            Siin tarku ei ole, ainult targutajad.
            Pmst on sul kogu võimu resurss ära kasutatud. Et midagi juurde panna, pead midagi ära võtma. Ohutu variant oleks üks bassikas ära jätta ja 4 oomised jadamisi asemele panna. Kui on soovi riskida võimu maha põletamisega pane lihtsalt lisakõllid juurde.
            ńii proovisin kui põhja keerata siis mingi 2minuti pärast teeb võim PLÕKS ja lülitab välaj ennast uuesti tööle pannes on kõik korras :lol: aga kui normaalsel tasemel kuulata kas ,siis võib? ja kuidas jadamisi panna siis kaob stereo ära? seletage täpsemalt või andke mingi skeem kui võimalik

            Comment


              #7
              Originally posted by Elukaz@Apr 25 2005, 17:29
              Siin tarku ei ole, ainult targutajad.
              Pmst on sul kogu võimu resurss ära kasutatud. Et midagi juurde panna, pead midagi ära võtma. Ohutu variant oleks üks bassikas ära jätta ja 4 oomised jadamisi asemele panna. Kui on soovi riskida võimu maha põletamisega pane lihtsalt lisakõllid juurde.
              kas supakale sellist filtrit ei saa vahele ehitada et laseb eraldi kaks kanalit välja?

              mul suht kiire nende tegemistega nii ,et äkki keegi aitaks?

              Comment


                #8
                soovitan filtri lasta teha... et saaksid siis panna kumbagi kanalisse ühe bassika ja ühe heli kõlari... muud varianti sul vist ei ole ...vastasel korral põletad oma võimu maha või kaotad päris kõvasti võimsuses ja/või helikvaliteeedis

                Comment


                  #9
                  tahaks nii ,et supakasse läheb kaks kanalit VASAK ja PAREM ja siis supakast tuleb välja Vasak ja Parem kanal mis lähevad edasi riiuli kõllidesse B-)

                  Comment


                    #10
                    asjale lahendus leitud ,teema lukku!

                    Comment


                      #11
                      Ja lahenduseks oli misasi?
                      -

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Deus@May 1 2005, 23:26
                        Ja lahenduseks oli misasi?
                        leidsin ,et see on mõtetu ja käsil on visatoni riiuli kõlarite projekt. B-)

                        Comment

                        Working...
                        X