Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 100W100-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 100W100-6

    palju see maksab? kui palju maksab võim, et kahte sellist ära toita

    #2
    Kaks tükki kohe? Korralik bassifänn
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    Comment


      #3
      No simex ba-300'ga peaks ju saama...Sest ta annab 6'e oomi peal 135 rms ja paraleelselt ühendades saab takistuse 3 oomi peale.sis peaks rms'i sealt vähemalt 200w tulema ja sellest on rohkem kui küll
      Mäll-mäll

      Comment


        #4
        Asi läheb üldse autosse või tuppa?
        100-6 peaks maksma mingi 1000-1200 eeki, kui õigesti mäletan. Parandage kui eksin.

        Comment


          #5
          bassifänn olen küll

          palju simex ba-300 maksab?

          asi läheb tuppa

          Comment


            #6
            Simex Ba-300 peaks maksma ligi 2500 eeki kui ma täpselt mäletan.
            Noores Tehnikus müüdi seda.
            Kui tuppa läheb siis tee 62 liitrine kast ja 2x103x400mm inverter.Siis peaks ta head häält tegema kohe kindlasti.
            Mäll-mäll

            Comment


              #7
              Originally posted by alf pont@Apr 22 2005, 16:33
              bassifänn olen küll

              palju simex ba-300 maksab?

              asi läheb tuppa
              kui mingi tuuma bassifänn....siis sebi omale s90 basse parem :P..igasse toa nurka..
              kui endal oli 6xs90 (3 paari nh)..ja s90 woofer..egas sis oli küll bassist kopp ees :P

              Kusjuurees s90 basse..kui joppab..võib päris odavalt saada..

              Terv: raika
              mida sa lohh vahid

              Comment


                #8
                Ma teeks vahe seinaga, kaks 30l kambrid kinnisena. Voimendiks valiks näideks Simex 480, a praeguld näiteks Soomes on Simexi voimud olnud nats aega myygi keelus.

                Comment


                  #9
                  mix siis müügi keelus? liiga head elemendid? :lol:
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    tegu on võimudega juu.. loe täpsemalt.. aga tõesti.. miks myygi keelus? :blink:

                    Comment


                      #11
                      minu teada on nad siiamaani myygi keelus ja sellepärast pole Eestis ka neid praegu myygil. ootan enda võimugi juba 3 või 4 kuud :S
                      aga kui keegi teab mix nad myygi keelus olid siis oleks tore teada

                      Simex Ba 300 jääb väheseks 2-le 100W100-6 -le. soovitan võtta suurem ja võimsam võim

                      Comment


                        #12
                        No ei vasta mingile Eu standardile, on liiga ohtlig... A Simexi filtrid on yltse päris sittad. Ni ja kahe Audesi jaoks oleks vaja voimsam voim just näiteks Simexi 480 voi 600... Ni ja se Simexi 300 ei tööda 3ohmi koormaga väga hästi (Hifi leht) soomes testis selle kunagi.

                        Comment


                          #13
                          no fakk võta siis audese see 300w'ine võim.Too ju 4ja oomi peal 300w rms :lol: ja siis peaks 2 audest üle küll pexma kui paralleelselt panna.Võim peaks kannatama ikka 3 oomi ära see nii väike vahe ju.
                          Mäll-mäll

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by feel_the_bass@Apr 23 2005, 18:45
                            no fakk võta siis audese see 300w'ine võim.Too ju 4ja oomi peal 300w rms :lol: ja siis peaks 2 audest üle küll pexma kui paralleelselt panna.Võim peaks kannatama ikka 3 oomi ära see nii väike vahe ju.

                            feel_the_bass

                            Kui tuppa läheb siis tee 62 liitrine kast ja 2x103x400mm inverter.
                            kusjuures..noh..ühele jõuab mingi 150w ära..ja egas audes ei tee sellevõimsusejuures veel teist nägugi ..Testisin oma 100w100-6 JVC autovõimutaga (autos ikka).võim ise oli 400w rms (6om juures oma 200w andis ikke ma usun) ja ei juhtund selle audesega ka veel midagi võimu täisvõimsusejuures :P (võim ise hakkas juba moonutama) veidi sooja õhku tuli aint inverteritest :P
                            Niiet mingi 200w võim paras talle sisse lasta


                            kastist niipalju et endal oli 60ltr..2x110x350 inverterid

                            terv:raika
                            mida sa lohh vahid

                            Comment


                              #15
                              milline audese võim täpselt ja palju see maksab kah

                              Comment

                              Working...
                              X