Teade

Collapse
No announcement yet.

abi!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    abi!!!

    http://www.zone.ee/inzuke/ <---kõlarit saate näha sellelt aadressilt B-)

    ja natuke andmeid: ise ehitatud kast( 70 kihti paberit ja liimi, ca 1 cm paks)
    Element - 100W 10" kingaudio
    Läbimõõt mingi 45 cm
    <_<


    Ärge siis piltide suuruse pärast kallale tulge ja sooviks lihtsalt mingit aimu palju sellise kõlli eest kysida( element pask aga kujundus on lahe)? :huh:

    teeme nii siis et sellest "king Audiost ei räägi" see niisama seal kuna hetkel midaig polnud panna

    #2
    ei..kujundus on kyll p2ris kena...aga element jah..oleks v6ind veitsa normaalsem olla :P
    aga ise endaseisukohapealt..et..max500 eek umbes..
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      kasti eest maksaks tonni küll :P

      Comment


        #4
        Originally posted by rainx666@Apr 18 2005, 18:05
        ei..kujundus on kyll p2ris kena...aga element jah..oleks v6ind veitsa normaalsem olla :P
        aga ise endaseisukohapealt..et..max500 eek umbes..
        500.- :blink: :blink: :blink: et nagu mul läks vajalike asjade ostmiseks umbes ~600-700.-

        Comment


          #5
          jah aga 1 cm on nagu tiba õhuke ??? ma ei kujuta mis see paber sul seal ümber teeb kui sellesse KA&#39;sse normaalne signaal sisse lasta ja ma ei saa aru kas on inverterkast?

          Comment


            #6
            esmapilgul tundub küll täitsa kahtlane kast aga noh kui endale meeldib siis miks ka mitte. B-) vaeva on nähtud asja kallal
            TeamRMS

            Comment


              #7
              Originally posted by MK@Apr 18 2005, 21:54
              jah aga 1 cm on nagu tiba õhuke ??? ma ei kujuta mis see paber sul seal ümber teeb kui sellesse KA&#39;sse normaalne signaal sisse lasta ja ma ei saa aru kas on inverterkast?
              kui ikka liimi on ohtralt pandud siis pole häda midagi
              TeamRMS

              Comment


                #8
                ma liimiks seest veel pigimatiga üle (4mm ntx) ja siis oleks suht kindel et ei võngu see asi kuhugipoole.
                -

                Comment


                  #9
                  Originally posted by MK@Apr 18 2005, 21:54
                  jah aga 1 cm on nagu tiba õhuke ??? ma ei kujuta mis see paber sul seal ümber teeb kui sellesse KA&#39;sse normaalne signaal sisse lasta ja ma ei saa aru kas on inverterkast?
                  ei inverterit pole....see on täiesti õhukindel...

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Deus@Apr 18 2005, 22:29
                    ma liimiks seest veel pigimatiga üle (4mm ntx) ja siis oleks suht kindel et ei võngu see asi kuhugipoole.
                    see lihtsalt mu esimene projekst selline...ja ma ei tahtnud kulusid väga suureks ajada B-)

                    Comment


                      #11
                      Päris nutikalt disainitud kast, aga KA tõmbab hinna alla.

                      Comment


                        #12
                        1000 eeq alghind, see asi on piisavalt omapärane ja väga vaevarikkalt tehtud ... muidugi kui parem element juba sisse sokutada, siis paneks mingi 1500eeq&#33; Pigimatt oleks kuskil 250-400 eeq lisainvesteeringut ja jääks ülegi, polegi vaja kõike täielikult katta vaid vähemalt ribad sisse.
                        -

                        Comment


                          #13
                          Kui saladus ei ole, siis mille peale sa alguses paberit kleepisid ja kuidas sa selle asja sealt välja said. Kas sul ka valmistamise protsessist pilte on, päris huvitav oleks vaadata vahelduseks tavalistele puutööd kujutavatele fotodele . Samas disainiidee, keegi v6iks paar kändu seest tühjaks uuristada ja sinna k6larid ehitada, sobiks vast hästi kuskile palkmajja kamina k6rvale koos puukestas lampv6imuga. Sorry et teemast välja läksin.

                          Comment


                            #14
                            õhupalliga on võimalik selliseid ümargusi asju meisterdada.
                            Muidu päris huvitav kast pole justkui enne sellise disainiga näinud
                            Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                            Comment


                              #15
                              Tere.

                              Esimese kasti kohta päris julge ettevõtmine. Jalad võiks olla värvitud või üldse mitte poldid . Vaheta element ära ja võta midagi jalgadega ette, saad vabalt 2500 küsida. Puhas kunst&#33; Praegu pakuks 800.

                              Naer tuleb vägisi peale. Väga lahe. Muidugi omale koju sellist ei taha. Kui siis sauna kamina kõrvale.

                              Comment

                              Working...
                              X