Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassikõlari ehitus Visaton WS20E-ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Milles "saite vastu pükse" kajastub ?
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    Comment


      #32
      Originally posted by VieX@Apr 26 2005, 17:29
      Milles "saite vastu pükse" kajastub ?
      Äkki selles, et kevadega sulasid ka kõlarite hinnad 25% ja mõni ostis just elemendid ära.

      Comment


        #33
        Ise ei ostnud õnneks tevalost,tellisin oomipoest ,seal niikui nii odavam ja mul kiiret kah ootamisega ei olnud,aga tevalost ostan igaks juhuks mõne kõlli tagavaraks.
        Jutt läks siin nüüd hoopis teise asja peale aga mul oleks tähtis ikka see et kumba
        siis teha kas inverteriga või kinnine.Hakkas kripeldama kas on ikka kinnine kast kõige parem,Bassbox andis kinnise.Millest sõltub see millist kasti teha.
        Järsku veel keegi oskab oma kogemustest soovitada,järsku on ikka inverteriga parem.

        Comment


          #34
          Tõstan oma küsimust.

          Comment


            #35
            Originally posted by SuWa@Apr 27 2005, 19:04
            Tõstan oma küsimust.
            Tere. Seda, et tee ikka kinnine! Paistab, et sul see üks esimesi kaste ja kinnine on suht lollikindel. Selle elemendiga on inverteriga päris suur jebimine. Proovisin ka igasuguseid mahte ja toru pikkuseid. Graafikud tulid kinnisega võrreldes päris koledad.

            Tegelikult võiksid ikkagi T200 osta. See on foorumirahvale tuttav ja paljud oskaksid omast kogemustest kasti mõõte soovitada. T200 sobib ka inverteriga kasti. 37 l, inverter 7 x 21 cm on minu tehtud kasti mõõtmed.

            PS! Endale ma ei tee küll ei enam ühtegi inverteriga bassikasti. Muusikamaitse soosib kinnist kasti.

            Comment


              #36
              Originally posted by a11an@Apr 28 2005, 10:25
              PS! Endale ma ei tee küll ei enam ühtegi inverteriga bassikasti. Muusikamaitse soosib kinnist kasti.
              Mul juhtus sama jama. Kinnise bass kuidagi meeldivam miskipärast.
              Tuleb lihtsalt täiega panna!

              Comment


                #37
                Teatud asjaoludel läheb ehitamine lahti hoopis T200-ga.
                Uurisin foorumist et kõige parem oleks sellele siis inverteriga 35 l kast.
                Hakkaks siis lähipäevil pihta ehitusega ,et kas see siis õige jutt et 35 l?
                Ja mis oleks inverteri mõõdud?

                Comment


                  #38
                  Sama huvi siin, kui võimalik paluks kellegil visata selle kasti graafik ka ülesse. Nimelt ei ole ma veel kuigi pädev BBP-s. Peamiselt huvitakski selle kasti F3 ja graafiku sujuvus.

                  Comment


                    #39
                    Nüüd läheb asjaga kiireks varsti,tahaks mõne tunni pärast algust teha ehitusega.
                    Oleks siis vaja soovitatavaid mõõtmeid.
                    Kõrgust
                    laiust
                    sügavust
                    inverteri mõõtmeid
                    Foorumist uurides võib hulluks minna,kõikjal on erinevad mõõõdud.
                    Paluks siis vastust.

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by ((( Bass )))@Apr 8 2005, 18:26
                      oleneb muidugi keskusest aga selle bassika võimendamisega ei tohiks probleeme olla
                      kohe näha, et tegu on inimesega kes asjast suurt midagi ei tea - mina pole siiamaani küll just kuigi palju muusikakeskuseid näinud, mis oleks suurema RMS võimsusega, kui visaton t200. õieti ei ole ühtegi - need ei kannata enam muusikakeskuse "sõimunime"

                      EDIT: [teemasse] tee sellele elemendile kast: 35l ja 75*210toru, ning usu mind - saab parim [/teemasse]

                      Comment

                      Working...
                      X