Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 75W104-8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes 75W104-8

    Kindlasti arvate et nüüd kirjutab mingi võhik kes pole otsingut kasutanud aga tõesti ma ei leidnud sealt midagi. Olemas on 2tk 75W104-8 tahaks neile kasti teha just 2 ühte kasti muidugi sein vahele aga kui suure kasti peaks tegema tahaks teha midagi sellist nagu basssoundmannil dual gas idega. Ühesõnaga mul bassbox pro ei funka nii et ise arvutada ei saa

    tänan

    #2
    kui yhte kasti siis http://www.zone.ee/basssoundman6/ajutine/Dual%20audes/ see on peris kena

    Comment


      #3
      ei ma ei tea ikka meeldib see dual gas aga aint paneks audesed
      aga jah tahaks teada kasti suurust
      kast läheb tuppa, muusikat kuulen seinast seina

      Comment


        #4
        Ma arvan, et tuppa läheks paremini selline, nagu on Basssoundaminl tehtud ikkagi dual audes. Stiilsem, ja tehtud tuppa, see autovariant näeks toas suhteliselt kentsakas välja, mina arvan nii.
        Aga kui meeldib see GAS variant rohkem, lase kellegil mõõdud arvutada ja ehitama
        Darkest beatz...

        Comment


          #5
          tahtsin veel küsida kuidas see sagedus graafik bassbox pros välja näeb kuna mul endal see ei tööta
          nii siin on andmed

          kast 84l
          inverter 103x250
          elementideks 2tk audes 75w104-8 vahesein muidugi vahel
          tänan kõigi vaeva eest

          Comment


            #6
            kunagi rääkisin basssoundmaniga ja kahele audele ta tegi kasti 175 liitrit ja inverteri laius oli igatahes sama suur kui element ise aga pikkust ei tea

            Comment


              #7
              see juba väga vana teema: vaata teinekord aega ka millal teema on tehtud ja kast on juba ammu valmis. mõlemad elemendid on oma kastis üks kast on u. 45l
              ütleks et heli pole paha täitsa mõnusat bassi annab

              Comment


                #8
                kle jah sorry ma kogemata otsisin märksõnaga ühte teemat ja siis kogemata ütlesin mida tean

                Comment


                  #9
                  ok pole viga..... nüüd siis teema LUKKU !!!!!!

                  Comment


                    #10
                    mu arust se kast mille basssoundman tegi audestega seal küll mingit vaheseina vahel pole. :unsure:
                    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                    Comment


                      #11
                      no jah aga mul on!!!!!!

                      Comment

                      Working...
                      X