Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90d või aktiivsubwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    vabandage mu ülbust, arrogantsust ja kindlasti ka lollust, ent ma siiski paluks, et inimesed jääksid ennast väljendades grammatiliselt korrektseks ja ei peaks paljuks ka kirjavahemärke kasutada.
    siin osad postitused on täiesti suvalised tähekombinatsioonid. mingi bassikõlarifoorumi eripära - mujal pole niiväga silma torganud.

    Comment


      #17
      kunagi oli 1 pidu, kus osalesid minu s-90 ned ja mingi kodukino subakas, vist panasonicu toode, võimendas keenwoodi kodukino ressiiver. helikvaliteedi kohapealt, ei oska ma rääkida, kuid s-90mete bassiosa esitusele too subbakas millegipärast mingit lisa ei andnud. ehk mu jutu point - tuleb ehitada keskmisest poes pakutavas subakast võimsam asi, et too s-90netele mingit konkurentsi pakuks.
      |üldistan, vabandust|

      Comment


        #18
        tekkis küsimus mitu W RMS on need S90 ( et võrrelda oma keskuse omadega http://www.pricerunner.co.uk/sound-and-vis.../202755/details)
        tel 53729764

        Comment


          #19
          vene standartite järgi 35 RMS
          ning ise soovitan mingi parema võimu leida
          mitte selle muusikakeskusega jamada ! sellisel puhul võid sa samahästi oma muusikakeskuse aknast välja visata !

          Comment


            #20
            viskan välja keskuse või keskuse kõllid, ütle kiiresti mul vaja kohe valik teha :P
            tel 53729764

            Comment


              #21
              ma jätaks s90-ned alles ja koguks raha ning ostaks võimu ningi lisaks veem vb tulevikus mingi woofri


              Comment


                #22
                imo s-90 pole eriti mõtet woofrit osta... pigem osta teised kõllid juba. sest kui ma õigesti aru saan, siis oses woofri kuulad sa s-90netelt ainult kõrget ja kesksagedust, woofer kõmistab allotsa - kuna kõrge ja kesk on s-90nel nagunii saast, siis milleks kogu see jama?
                ise tegin nii, et s-90 vahetasin välja monitorkõlaritega (vt kasutaja intz) ja nendele võtaks hiljem mingi woofri ligi küll, iseasi kuidas see helipilti jms mõjutab... aga praegu nagu pole eriti vajaduski subaka järgi parem kvaliteet kui kvantiteet

                Comment


                  #23
                  Kui musafännidele ainult bass asja meelepäraseks teeb siis ostke endale tuba woofreid täis ja laske kõrvadel sitavett voolata!
                  kui sul just kodus korvpalliväljakut ei eksisteeri, siis lisabassi tümmi näol s-90 küll ei vaja.
                  Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                  Comment

                  Working...
                  X