Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas ülilevi ja magnettormid või siiski midagi muud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas ülilevi ja magnettormid või siiski midagi muud?

    Pole järgmist juhtumit varem ette tulnud.
    Sõitsin hommikul autoga linnapoole, raadio Elmar töötas nagu alati, nutitelefon sinihambaga raadio küljes käed-vaba telefoni vastuvõtuks. Interneti jagamine oli nutitelefonil OFF.
    Ühel hetkel aga käis raadios blumps ja raadio kuvas mingit uut eestikeelset raadiojaama. Tundus kummaline, tahtsin Elmari peale tagasi vajutada, aga mitte ükski nupp peale ON/OFF enam ei töötanud. Kui lülitasin välja ja varsti uuesti sisse, kõik kordus, ükski nupp ei reageerinud, kuid raadio mängis minu jaoks uut eestikeelset raadiojaama.

    Kui linnas asjad aetud, hakkasin koju sõitma ja ühel hetkel oli kõik kenasti tagasi Elmari peal ja kõik OK!
    See oli ca 03.sept, kas on siin seos sel ajal aset leidnud tavalisest tugevama magnettormiga?
    Autoraadio vanus 6 aastat.

    #2
    Vs: Kas ülilevi ja magnettormid või siiski midagi muud?

    Mul on ette tulnud et Kuku raadio RDS data halvab raadio, tööle jäävad On/Off ja VOL nupud. Jaama vahetada ei saanud, lahti sain ainult sellega et võtsin toite maha, juhtmest. Pärast kood sisse ja ei enam punanahkade kanalile. Aga pool aastat hiljem keegi lastest ooteajal pani raadio skännima, sattus taas Kuku otsa ja sama asi .

    Ilmus see nali enne viimaseid valimisi - äkki kuskil novembris 2018. Mul oli see jaam mälus olemas ja varem sellele sattudes ei juhtunud mingit lock-up'i.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Vs: Kas ülilevi ja magnettormid või siiski midagi muud?

      Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
      mitte ükski nupp peale ON/OFF enam ei töötanud.
      ülilevi meeldib DX meestele, pole kuulnud, et selliseid probleeme tekitab.
      https://www.youtube.com/watch?v=wtPFdOhNTSc

      Comment


        #5
        Vs: Kas ülilevi ja magnettormid või siiski midagi muud?

        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
        Mul on ette tulnud et Kuku raadio RDS data halvab raadio, tööle jäävad On/Off ja VOL nupud. Jaama vahetada ei saanud, lahti sain ainult sellega et võtsin toite maha, juhtmest. Pärast kood sisse ja ei enam punanahkade kanalile. Aga pool aastat hiljem keegi lastest ooteajal pani raadio skännima, sattus taas Kuku otsa ja sama asi .
        Siin haiseb võimude räpaste katsete järgi manipuleerida raadiot vastu võtma migit muud jaama. Eriti veel kui saab ekre sõnavõttude ajal ruttu raadiojaama vahetada mujale, kus on rehvide loba juba valmis pandud, mannavahust ja pudrumägedest.
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment

        Working...
        X