Teade

Collapse
No announcement yet.

Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

    Tere,

    autodel on handsfree süsteem, mis töötab üle bluetoothi. Osadel autodel võimaldab ka läbi bluetoothi telefonist muusikat kuulata, enamusel aga siiski mitte. Kui keeruline oleks nendele bluetooth süsteemidele, mis ainult kõnesid üle kannavad, õpetada ka muusikat üle kandma.

    Süsteem peaks ju sama olema.

    Jah, tean, et on igasuguseid eraldi BT seadmeid ning vidinaid olemas aga mind huvitab just ülalkirjeldatud lahenduse võimalikkus/võimatus.
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    #2
    Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

    Ilmselt peaks hakkama seda arutama sellest, et mis bluetooth versioon on autos ja mis bluetooth profiile ta toetab, ning sama telefoni kohta. Siis võib arvata, kas on edasi mõtet punnitada.

    Comment


      #3
      Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

      Auto on 2008 a. Navara koos navisüsteemiga. Ma otsin ja uurin veel,kuidas teada saada mis bluetooth versioon sellel auto süsteemil on.

      Telefoni(android v6.01.) poole pealt on igatahes bluetooth v4.2,A2DP,LE,optX

      Telefoni poole pealt pole probleemi, ma näen telefonis erinevate bluetoothi paaride alt, et mõne seadmega võimaldab kasutada juurdepääsu internetti, mõne seadmega ainult meediumi heli, mõne seadmega lisaks Kõne helile ka kontakti jagamist. Navaraga paaris võimaldab kasutada ainult kõne heli.

      Edit:

      Ilmselt tuleb siis auto bluetoothi süsteemi updeitida, et toetaks A2DP ja ntx ka AVRCP profiile. Kas need updeidid on tarkvaralised või tuleb reaalselt mingit moodulit või kivi vahetama hakata?
      viimati muutis kasutaja weardow; 03 m 2017, 17:48.
      Andke andeks mulle minu lollid küsimused
      nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

      Comment


        #4
        Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

        Kunagi uurisin ka sama teemat, tahtsin BT hands free kõrvaklapiga telefonist muusikat kuulata aga lahendus jäigi leidmata(probleem tundus olevat softi tasemel aga tootja softi vist nii lihtsalt muuta ei saa), lahenduseks oli BT kõrvaklappide ostmine.

        Comment


          #5
          Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

          Kunagi sain bluetooth handsfree (see mis ümber kõrva käib) muusikat kuulata vana Nokia 5800-ga. Uuemate telefonidega ei saanud...
          Aga millised on autol valikud audio source all? Enda Renault saab valida: Radio, CD, AUX, Bluetooth.
          Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
          Huvid: mikrokontrollerid, CNC, DIY, 3d printer: Prusa i3.

          Comment


            #6
            Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

            Mul miski Remax RB-T8 handsfree ja Samsungi Xcover 3 teevad küll koostööd nii kõne kui muusika alal...

            Comment


              #7
              Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

              Antud juhul oleks kasu, kui keegi annaks teada millega tal 2008 a. Navara navisüsteemiga BT kaudu muusika mängib.
              Tänu erinevatele BT versioonidele ja toetatavatel või mitte toetatavatele profillidele on palju erinevaid võimalusi, et asi ei töötaks.

              Comment


                #8
                Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Antud juhul oleks kasu, kui keegi annaks teada millega tal 2008 a. Navara navisüsteemiga BT kaudu muusika mängib.
                Tänu erinevatele BT versioonidele ja toetatavatel või mitte toetatavatele profillidele on palju erinevaid võimalusi, et asi ei töötaks.
                Seda oleks tarvis teada jah, aga google.com on kommertsi poolt nii ära rikutud, et minu otsingutulemused viivad mind ainult mingitele lehtedele kust midagi osta saab või mingite foorumiteni, kus käib väga pinnapealne jutt antud teemast. Nii palju on selgunud nendest foorumitest, et sama probleem on ka aastaid uuematel autodel sh. ka Nissanitel. Samas luksusversioonidel jällegi mängib audiot läbi bluetoothi, Nissanitel Platinum versioon jne.

                Selle põhjal looks hüpoteesi, et tegemist siiski tarkvaralise poole pealt kinni keeratud asjaga.

                Ja sellele küsimusele, et source nupu kaudu valida sisendiks BT või AUX on vastus see, et sellist source nuppu pole, on nupud CD ja FM*AM.

                EDIT:Lisan pildi dashboardist.
                viimati muutis kasutaja weardow; 05 m 2017, 11:27.
                Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                Comment


                  #9
                  Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

                  Tavaline autotootjate asjaajamine, pannakse "Platinium" nimi külge ja kõva reklaam taha aga see mis tegelikult saad on üks lisa BT profiil, mis lubab ka muusikat mängida ja mille tegemine on üks linnuke kuskil NAVi softi installimisel.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

                    Leidsin, et tänapäeval on lihtsam ja odavam leppida või soetada android. Androidi puhul muidugi onküllaltki märkimisväärne hind ja ühendamise vaev aga see eest võimalusi tohutult.
                    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                    Comment


                      #11
                      Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

                      Kas said Androidi Navaras BT kaudu mängima?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Auto Bluetooth handsfree õpetamine muusikat mängima

                        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                        Kas said Androidi Navaras BT kaudu mängima?

                        Mul on siin laual üks hiinakas android, mis on mõeldud ühele teisele autole, kuid siin näppides seda tundub tehniliselt äge. 32Gb sisemälu + USB jms ühendamise võimalused, telefoni kontaktlisti näeb, telefonist muusikat saab lasta, androidi programme jms. google mapsi jne jooksutab, puutetundlik ekraan, roolinuppudest juhtimise saab teha, lisaks saab kaamerad järgi ühendada. Samuti saab väidetavalt auto diagnostikat kuvada sellel.

                        Edit:


                        Leidsin Navara service manuali ja uurisin seda väheke. Selgub, et sellel on armatuuris ainult display. Juhtmoodul, kuhu käib ka navi dvd sees on juhi kõrvalistuja istme all. Ilmselt siis kui see vingema vastu vahetada või siis seda ennast modida? Oletan, et ehk on bluetoothi kiip, mille vahetamisel vingema vastu võib tekkida lisavõimalusi. (vaevalt, et see asi nii lihtne ja ilus on).

                        pilt ka
                        viimati muutis kasutaja weardow; 26 m 2017, 16:41.
                        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                        Comment

                        Working...
                        X