Teade

Collapse
No announcement yet.

Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

    Kas keegi oskaks soovitada kohta või inimest (või ehk keegi soovib ise ette võtta), mis/kes oleks võimeline tegema sellist tööd normaalse hinna ning kvaliteediga? Pean silmas just kogu seda installi poolt, süsinikuga katmise võin ka mujalt tellida sellele ümbrispaneelile.
    Muidu sooviks üks-ühele sama lahendust, nagu allpool toodud lingil (ka kõiki ühendusi ning toimimisloogikat ja kindalaekas olevat headuniti paigutust), ei vaja aga neid iphone tarbeks nn. laadimisdocke.
    Kõik asjalikud viited õige inimese/koha suunas on väga teretulnud.

    Millest täpsemalt juttu:

    1) Valmislahendus siin - https://www.youtube.com/watch?v=sUS4XRmW1b0
    2) How-to siin - http://audiaddict.net/viewtopic.php?f=2 ... 563#p39563

    Aitäh kõigile ette, kes võtavad vaevaks aidata

    #2
    Vs: Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

    Kultuurikatel Makerlab oleks selline koht, kuigi me julgustaks inimesi pigem ise oma kätega meil midagi ehitama.
    Allkiri.

    Comment


      #3
      Vs: Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

      Oleks endal kuldsed käed, ei oleks üldse muret
      Paraku olen ma piisavalt jämenäpp ning tehnikavõhik, et pean antud valdkonnas targema abi paluma. Loodetavasti leidub keegi, kes selle huvitava projekti ette tahaks võtta.

      Comment


        #4
        Vs: Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

        Suht ajamahukas töö, ma pakun et see hind saab üllatus sulle olema, katma ei peaks süsinikuga on ka muid võimalusi aga see selleks. Ise teeks ilma makita. Küsimus kuidas see ipad ärkvel terve aja püsib kui home nupp peidus on ?

        Comment


          #5
          Vs: Tahvelarvuti paigaldus B5 kerega Audisse

          Tean, et Androidi jaoks on olemas app, mida saab seadistada selliselt, et kui toide on taga, siis on kogu aeg ärkvel, kui toidet taga pole, siis läheb tuttu ära mingi aja pärast. Kindlasti on ka lahendus ipadi jaoks samale murele.
          Seda, et on omajagu ajamahukas, mõistan isegi ning eks olen sellest tulenevalt vaimselt mingi hinnanumbriga ka leppinud enda jaoks
          Mis puutub süsinikku, siis süsinik saab suhteliselt kindlasti viimistuseks olema, kuna ka liistud on samasugused ning see sobib ülejäänud sisuga kokku.

          Comment

          Working...
          X