Teade

Collapse
No announcement yet.

Autokaamera paigaldus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Autokaamera paigaldus

    Tere,

    Panin autosse autokaamera - voolu võtsin laest tulevast salongivalgustilt (ees olevad kohtvalgustid).
    Panin lüliti alla sigaretisüütaja pistiku ja sinna omakorda usb kahene jagaja. Usb pistikutesse panin siis omakorda juhtmed - üks kaamera jaoks ja teine telefoni laadimiseks.

    Mure seisneb selles, et kui nüüd kaamera lülitist sisse lülitan, siis raadio signaal kaob ja linnast välja sõites raadio ainult sahiseb. Lülitan kaamera välja, siis mängib raadio taas kenasti.

    Mis ma saaksin teha, et raadio ja kaamera koos kenasti toimiksid? Mingi "jublakas" vahele panna?

    Tänan,

    Raini

    #2
    Vs: Autokaamera paigaldus.

    Miski neist seadmeist, tõenäoliselt nende impulsstoiteblokid, tekitavad laia spektriga kõrgsageduslikku müra.
    See omakorda koormab raadio sisendosa üle, sisuliselt paneb vastuvõtja lukku.
    Lahendusks võib olla seadmete asukohtade muutmine, vahetamine korralikumate vastu.
    Kui see müra tuleb sisse toiteahelate kaudu, siis L-C filtrid vahele.

    Comment


      #3
      Vs: Autokaamera paigaldus.

      Neid USB-sigaretisüütajaid olen isegi näinud igasuguste loomadena.
      Kui lihtsalt istub pesas, suht OK.
      Kui laadija vms järgi paned, siis vastuvõtt raadiol üsna kehvake.
      Kaamera üksinda lampide taga on sul vist OK?
      Proovi mõne teise (kallima?) USB-adapteriga, äkki sattus mingi õnnetu tükk.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Vs: Autokaamera paigaldus.

        Omal oli sama mure ja muud lahendust ei leidnud kui tuli asi maha kanda. Autokaameral on toiteks kaks juhet (12V) alaldi on enamjaolt kaameratel endal sees ja häireid genereerib kaamera ise. Proovisin ka eraldi 12V väikse akuga, et eraldada kaamera auto elektrisüsteemist aga tolku ei olnud midagi. Ei ütle, et kõik on nirud aga hiina odavaid kaameraid tasuks vältida.
        msn: pois11@hotmail.com

        Comment


          #5
          Vs: Autokaamera paigaldus.

          Huvitav ongi see, et kui auto originaal sigarisüütajast võtta vool on kõik OK - kaamera asukoht sama. Aga jama tekib just selle teise toitelahendusega. Kaamera päris korralik - maksis miski 200€

          Kust seda L-C filtrit saada võiks?

          Comment


            #6
            Vs: Autokaamera paigaldus.

            Ju siis need salongivalgustite juhtmed on sellised sobilikud "antennid" või jooksevad lausa antennikaabliga samas pundis?

            Aga LC filtri joodad ise kokku, kondensaatoritest ja drosselitest (traadipoolidest).

            Comment


              #7
              Vs: Autokaamera paigaldus.

              Mul piisas sellest kui toite teisest piilarist üles vedasin, enne oli antenniga kõrvuti ja kuulamine võimatu, nüüd on talutav.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment

              Working...
              X