Teade

Collapse
No announcement yet.

makk lukus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    makk lukus

    makk siis vw beta originaal makk ja lukus.
    panin kogematta koodi kaks korda valesti ja nüüd enam koodi panna ei lase kuigi kood on olemas???mis teha?
    olen kuulnud et kui panna makk natukeseks külmkappi siis kaob kood üldse ära?!?!

    #2
    kood kaob üldse siis ära, kui makk autoratta alla panna ja korra üle sõita.võta ta külmkapist ära ja anna talle toide sisse. makk peab seni olema voolu all ja sisselülitatud kuni uuesti koodi tahab.

    Comment


      #3
      aga tal on se SAFE ees ja taga on number 2 ühe korra panin valesti koodi siis tuli nr 1 ja test korda 2 ette ja enam panna ei lase koodi
      ma olenproovinud igat moodi

      Comment


        #4
        Soovitan kasutajaga Viirus ühendust võtta. Tema saab ehk aidata.

        Comment


          #5
          saab ikka

          parimat
          viirus
          hrrp://www.dialab.ee

          Comment


            #6
            makk peab seni olema voolu all ja sisselülitatud kuni uuesti koodi tahab
            Õige jutt, üks (kuni mitu) tundi hoia voolu all, siis kaob SAFE ära.

            Comment


              #7
              Ei ole õige jutt... see SAFE ei kao kuhugi... vähemalt minu VW makil nii oli, et kuulsin ka et hoia voolu all kaob ära, sai proovitud terve pea et 24H ei miskit. Siis makki välja võttes selgus et kood oli pastakaga maki peale kirjutatud Ja ka seda öeldi et üle kolme korra koodi panna ei anna, siis on aamen ning kui koodi ei tea peaks selle suht norm hinnaga maha ka saama, kuid ei pidavat saama makkidel millel on raadio RDSiga, sai ühe selli käest uuritud ja nii tema vähemalt rääkis.

              Comment


                #8
                yhes6naga mis on lukku pandud, on v6imalik ka lukust vabastada ja see , et rds'iga makil ei saa on k6ige jaburam asi mida ma yldse kuulnud olen

                see sell on kyll kosmilises kauguses sellest teemast ja see mida naised saunas r22givad ei puutu ja antud juhul teemasse

                kui vaja teeme 2ra, aga kui on vaja proovida, et 2kki kuidagi muud moodi saab, siis head proovimist ja leiutamist

                parimat
                viirus
                hrrp://www.dialab.ee

                Comment


                  #9
                  Asi ei ole naiste saunajutus vaid mehikeses ke Pärnus neid koode maha võtab, sest esimene kord kui tema juures käisin küsimas siis küsis kohe et kas raadi on on RDSiga, et kui on siis tema seda koodi maha ei saa. Ju siis temal käib see vaid üle jõu, kuid tema on Pärnus ainus kes sellise asjaga tegeleb.
                  Tegelt vist väljendasin ennast valesti... see et seal peal RDS on... see iseenesest ei mõjuta kottigi, kuid RDSiga tulid uuemad mudelid lihtsalt ja nendest ei saa tema jagu, selle RDSi järgi tegi ta vaid kindlaks kas on vanem mudel või uuem (või siis äkki odavama otsa headiga või kallima otsa omaga, võib ka nii olla). Igatahel RDS otseselt ise ei mõjuta asja.

                  Comment


                    #10
                    ega see tegija juhuslikult raivo ei ole?

                    parimat
                    viirus
                    hrrp://www.dialab.ee

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by viirus@Apr 21 2004, 16:37
                      ega see tegija juhuslikult raivo ei ole?

                      parimat
                      viirus
                      Ega ma ta nime ei tea küll... asub ta igatahel raeküla lõpus seal... mitte segi ajada Muinastega, sest temast ei ole jutt.

                      Comment


                        #12
                        p2rnust tunnen ma ainult kolme v6i nelja inimest, seega raekyla ei ytle mulle kahjuks midagi

                        parimat
                        viirus
                        hrrp://www.dialab.ee

                        Comment

                        Working...
                        X