Teade

Collapse
No announcement yet.

DIY subwoofri võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DIY subwoofri võimendi

    Tere oleks siis selline küsimus ,et kas kellelgi oleks mõne võimendi jooniseid või teab mõnda head linki kus neid sada.Joonis võiks olla mõeldud võimendile vahemikus 500-1000w.On plaan ise üks valmis ehitada.

    #2
    Vs: DIY subwoofri võimendi

    Põhimõtteliselt on plaan teha kallimalt kui tööstuslikud variandid?
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: DIY subwoofri võimendi

      Noh nii ja naa.LIhtsalt jube huvitav oleks se valmis teha ja siis võibolla neid tootma hakata.Muidug ule mõistuse kalliks ma seda ajada ei tahaks, oleks vaja mõnda skeemi kus oleks kõik vajalik peal.Olen otsinud aga need võimud nii lahjad minu supparile (1200w) ma olen leidnud mingi 30-100w võimud.

      Comment


        #4
        Vs: DIY subwoofri võimendi

        Esmalt postitatud marek.berggrunfeld poolt Vaata postitust
        .Olen otsinud aga need võimud nii lahjad minu supparile (1200w) ma olen leidnud mingi 30-100w võimud.
        Mis suppar Sul on? Kui 1200 on võimsus, siis ühikud on suurtähtedega (W). Kas ei raputa piisavalt? Võimsuse numbrid on maagilised, kui jätad mõned pisiasjad täpsustamata.

        Comment


          #5
          Vs: DIY subwoofri võimendi

          Natuke midagi võimsamat

          принципиальная схема усилителя мощности описание печатная плата эстрадный усилитель мощности мощные усилители принципиальная схема Усилитель мощности не только для сабвуфера Мощность 100 200 300 400 500 600 700 800 принципиальная схема высококачественного усилителя мощности описание симметричного усилителя мощности чертеж рисунок печатной платы усилителя мощности выходной каскад на полевиках

          Kas sobivad, ei tea.

          Comment


            #6
            Vs: DIY subwoofri võimendi

            Kui inglise keelt mõistad siis diyaudio foorum oleks kindlasti üks koht kust vaadata...
            Nii suurte võimsuste juures viskaks klass AB kus kurat. Kes see neid jahutada jõuab ja basskõlari puhul on ükskõik kui tuhmid kõrged on. Nagunii läheb madalpääsu filter ette. Muidugi klass D ei ole tavakodanikule kuigi lihtne... Samas kõik on tehtav.

            Comment


              #7
              Vs: DIY subwoofri võimendi

              Krt supparist ei tea muud kui on kenwood ja onupoja jutujärgi 1200 W ühtegi kirja välja ei loe, kõll väga vana ja suht räbal. Mingi järgmine kuu lähen uut supparit otsima.Niiet soovitavalt mingi universaalset suppari võimu jooniseid pakkuda, venekeelseid linke võite julgelt saata see mul hea aga inglise keel mitte niiväga

              Comment


                #8
                Vs: DIY subwoofri võimendi

                Üks vana teema, aga ehk saad ideid http://www.elfafoorum.eu/threads/520...is-rohelistele .

                Comment


                  #9
                  Vs: DIY subwoofri võimendi

                  Tänud abimaterjali eest mote hakkab vaiksdlt jooksma. niipalju siis veel et sai tehtud salongivalgustuse moodul mille skeemid siin üleval on ja kõik toimib-vähemalt maketi peal aga tekkis küsimus kui uks lahti on ja salongis ka lüliti on põleval reziimil siis tuleb peale ju 24 V?

                  Comment


                    #10
                    Vs: DIY subwoofri võimendi

                    Kust see 24V tuleb?
                    Teed teise ukse ka lahti ja on juba 36V? Ja kolmanda uksega 48V?
                    Nii võib ju elektrit tootma hakata?

                    Comment


                      #11
                      Vs: DIY subwoofri võimendi

                      EI ma ajasin ise praegu midagi sassi sorri.

                      Comment

                      Working...
                      X