Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofri kasti ehitamine autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofri kasti ehitamine autosse

    Tere, soovik siis ehitada subwoofri kasti autosse. Subwoofriks on Pioneer TS-W3004SPL 3000W Max. Ja võimendiks on hetkel kasutuses Autostudio E-180.2. Autoks on BMW E39 sedaan. Olen proovinud kahte erinevat kasti aga siiani pole saanud õiget tulemust. Olen proovinud ka otsida selle subweefri kohta netist, et kuidas kasti ehitada et saaks mingid joonised või liitrid aga siiani pole midagi leidnud. Loodan, et saan siit foorumist oma murele vastuse. Siit leiab mõningad täpsemad andmed subwoofri kohta http://www.pioneer.eu/uk/products/ar...4SPL/page.html
    viimati muutis kasutaja matumees; 09 m 2014, 11:57.

    #2
    Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

    Esmalt postitatud matumees poolt Vaata postitust
    Olen proovinud kahte erinevat kasti aga siiani pole saanud õiget tulemust.
    Millist tulemust otsitakse?

    Comment


      #3
      Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

      võimalikult madalat ja head bassi

      Comment


        #4
        Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

        2 suurt basskõlarit taha aknalauale vahest...

        Comment


          #5
          Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

          Tere,Kas vahest lihtsam ei oleks osta korralik kast koos woofriga?Kui ise jamama hakata tulemus jääb nagu nii alla ootatud kui ise esimest korda teha ja finantsi vähe.Ja peale selle ,et sealt korralikku heli kätte saada läheb vaja vägahead võimu,makki ja kondekat.Woofer ja kast võivad ükskõik kui head olla siis 100 eurosest makist ja võimust head heli kätte ei saa.Ja loomulikult vajab säärane asi ka korralliku helisummutust mis ei ole odav.Nii palju kui minu sõbrad ise teinud on siis enamus on ikka jäänud valmis toodangu juurde.Müüakse ka valmis komplekte makk,võim,woofer.Sest autos on ruum piiratud ja vahendi,tehnika ja komplekteerija peavad tasemel olema.Kui tahad ikka head asja saada siis läheb see sul maksma rohkem kui su BMW turuväärtus on.Tuleb ka rahakotile valutum.Nii et mõtle sellele.Parimat!
          88

          Comment


            #6
            Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

            Esmalt postitatud matumees poolt Vaata postitust
            Tere, soovik siis ehitada subwoofri kasti autosse. Subwoofriks on Pioneer TS-W3004SPL 3000W Max. Ja võimendiks on hetkel kasutuses Autostudio E-180.2. Autoks on BMW E39 sedaan. Olen proovinud kahte erinevat kasti aga siiani pole saanud õiget tulemust. Olen proovinud ka otsida selle subweefri kohta netist, et kuidas kasti ehitada et saaks mingid joonised või liitrid aga siiani pole midagi leidnud. Loodan, et saan siit foorumist oma murele vastuse. Siit leiab mõningad täpsemad andmed subwoofri kohta http://www.pioneer.eu/uk/products/ar...4SPL/page.html
            Siin foorumis on päris palju juttu olnud sellest. Otsi selle elemendi T/S parameetrid üles ja saada mõnele asjatundjale, kes vastavalt sinu maitsele kasti välja arvutab.(võin sulle PS-i teel soovitada) Saad parima tulemuse. Lihtsalt suvalisi kaste kokku klopsides sa õiget tulemust ei sa. Poest on küll lihtne osta kastiga subwoofer aga paraku ei saa neid kaste seal ümber "korralikuks" nimetada. Pehme 15mm MDF plaat, 12" elemendil 25L inverter kast, rusikasuurune vatiininärts jne. Loogika juba ütleb, et sealt ei sa mingit korraliku häält tulla. Poeletil pakutavatest hoiduksin mina suure kaarega eemale.

            Comment


              #7
              Vs: Subwoofri kasti ehitamine autosse

              Ma olen sellega täiesti nõus

              Comment

              Working...
              X