Teade

Collapse
No announcement yet.

Audese elemendid autosse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audese elemendid autosse?

    kas audese elemendid on normaalsed autos? tuppa saab enist teha midagi head aga autosse? plaanis teha taha selline suurem riiul (kõlar) või panna mingit auto tehnikat sinna? audese omad tunduvad võimsamad ja odavamad.

    #2
    Neid audeseid autosse küll ja küll pandud, vaata, uuri, kasuta otsingut.. leiad kindlasti midagi..
    Selline teema vist oli ka kunagi siin..
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      ma mõtlen ikka teha terve värk, kõrged, keskmised madalald.
      tahaks teada kuidas nad sobivad

      Comment


        #4
        ma mõtlen ikka teha terve värk, kõrged, keskmised madalald.
        tahaks teada kuidas nad sobivad
        Kõrged ja keskmised vaata ikka mingilt muult firmalt mis toodab ikka auto audiat Mina ei usu et need audese kõrged ja keskmised autosse kõlbavad, ega ma pole selle poolt kah et need audese bassikad autosse panna - eesti kliima (niiske ja külm)

        Comment


          #5
          Võimsama ja odavama asjaga ütled sa ju EI igasugusele kvaliteedile. Soovitaks ikkagi natsa raha koguda ja vaadata SPLi, DLSi, Signatit, Impacti...okei, viimastega tuleks juba natsa rohkem raha koguda... ;D

          Ja kõlareid ära pane taha, vaid ette. Vajadusel võta appi klaaskiud

          madis@juurime_välja_rullnokluse
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            nu audes ei ole jusellest hinnaklassist?

            audes töötab toas hästi, miks ei sobi ta siis autosse?

            ja mõte oli just selline, et ei aja tega mignit disaini ja asja, siniseid lambikesi ega midagi, tavalised kõlarid jne.

            400eeguga võiks ju osta mingid kõlarid autosse ka athaks natuke võimsamat saada. rohkem häirib see 4ja ja 8a oomine vahe.

            Comment


              #7
              nu audes ei ole jusellest hinnaklassist?

              ja mõte oli just selline, et ei aja tega mignit disaini ja asja, siniseid lambikesi ega midagi, tavalised kõlarid jne.

              400eeguga võiks ju osta mingid kõlarid autosse ka athaks natuke võimsamat saada. rohkem häirib see 4ja ja 8a oomine vahe.

              võimsust taga ajada on mõttetu, mingid impacti kompod peas juba mingi 1500 eekuga saama.
              audes töötab toas hästi, miks ei sobi ta siis autosse?
              aga miks ta peaks autos hea olema kui on mõeldus tuppa

              Comment


                #8
                Tehases autosse mõeldud elemendid ei karda nii palju niiskust kui tuppa mõeldud isendid - ja autos seda niiskust ikka jagub.
                Sai omal hiljuti esiustes midbassid vahetatud ning poleks elusees arvanud, et elemendi tagumine külg nii märg võiks olla... Uks nagu uks ikka ja miskit vihmaveerenni mul sinna sisse ei jookse :P Elemendid aga laitmatus korras.
                Samuti mängib rolli temperatuurikõikumine, mis autos ka pidev protesess on.

                Seega ise soovitaks igal juhul eelistada autosse mõeldud elemente, kestavad kauem.

                Comment

                Working...
                X