Teade

Collapse
No announcement yet.

raadio+võimend=:-/ paha kvaliteet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    raadio+võimend=:-/ paha kvaliteet

    Ühesõnaga autos raadio iseenest püüab jaamasid kinni küll, aga kui võim järgi ühendada, hakkavad need jaamad sahisema mille levi pole kõige tugevam(näit raadio2 ei sega võim, aga teisi küll)Häired ei tule mitte ainult võimu tagant vaid ka maki väljundist.Makil ja võimul on eraldi toited ja võimu lülitab sisse el antenni väljund.Pole drosseliga veel proovind.Drossel toidetesse päästab? :P
    muusika on kuulamiseks

    #2
    Peab vist ikka midgi antenniga või A.kaabliga olema.

    Comment


      #3
      Ühesõnaga autos raadio iseenest püüab jaamasid kinni küll, aga kui võim järgi ühendada, hakkavad need jaamad sahisema mille levi pole kõige tugevam(näit raadio2 ei sega võim, aga teisi küll)Häired ei tule mitte ainult võimu tagant vaid ka maki väljundist.Makil ja võimul on eraldi toited ja võimu lülitab sisse el antenni väljund.Pole drosseliga veel proovind.Drossel toidetesse päästab? :P
      Järsku pingemuundajaga võim kiirgab välja, kontrollida
      saad pika või kesklainega patareiraadioga (Selga),
      risti ferriitantenniga kõige tugevam signaal.
      Korraliku GND probleem võib ka olla .
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        [quote]Originally posted by Jyrka@Mar 24 2004, 12:47
        risti ferriitantenniga kõige tugevam signaal.
        mis see ferriitantenn on? äkki ma peaks ka endale soetama?on hea asi ?mis maksab keskmiselt?

        Comment


          #5
          [quote]Originally posted by artur@Apr 17 2004, 06:12
          Esmalt postitatud Jyrka,Mar 24 2004, 12:47 poolt
          risti ferriitantenniga kõige tugevam signaal.
          mis see ferriitantenn on? äkki ma peaks ka endale soetama?on hea asi ?mis maksab keskmiselt?
          Ferriitantenn on ferriidist pulk kus on peal mähis. Kasutatakse kaasaskantavates raadiotes, kesk, pikk ja vist ka lühilaine vastuvõtuks. Autoraadio jaoks ei kõlba see igatahes. Ja seda kas kuskil müüakse ei tea. Sellise asja võib saada igast vanast vene transistorist. Kuid ma arvan et sellega pole midagi teha.
          ...

          Comment


            #6
            Originally posted by contramortem@Apr 18 2004, 16:42
            [. Kuid ma arvan et sellega pole midagi teha.
            Ferriitantenn on samasugune suundantenn nagu dipool, risti maksimum ,
            piki antenni miinimum, saab kasutada häireallika otsimisel.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment

            Working...
            X