Teade

Collapse
No announcement yet.

Võim ja kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võim ja kõlarid

    Tervist

    Küsimus selline, et kui on Pioneeri 250w, 90rms kõlarid, siis kas selline võimendi
    http://pood.akustika.ee/index.php?GID=176
    oleks antud kõlaritele piisav.

    ette tänades
    www

    #2
    no eks ta oleneks vast sellest ka, kui valjusti sa kuulata tahad. kui sa enamvähem normaalselt kuulad ja raadiol mingit erilist võimu pole, siis ma arvan et käraks küll. nii palju kui mina tean, on see 50W rms ikka päris vali. Ja autos veel eriti. eks sa ise mõtle. ja noh tuleb ka neid targemaid mehi, kes sulle selgemini soovitada oskavad.

    Comment


      #3
      Ma saan aru, et sul on need pioneerid tagumised ovaalid. Sel juhul mina vaataks 4 kanaliga võimu, hiljem paned ette ka uued kõllid ja võimendaks neid sama võimuga. Taga kõvasti mängivad ovaalid hakkavad kiiresti ära tüütama, kui ees midagi pole.

      Comment


        #4
        Sellest võimus on enam kui küll
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          tavaliselt toidab v2hekenegi v2imsam makk ovalid  ilusasti 2ra, sellest v2imust on enam kui kyll nendele ovaalidele, endal on selline v2im olemas, sai proovitud s-90, philipsi woox k2lle vms, v2imendab need ilusasti 2ra, proovisin ka ovaale(nn 250w) need olid kyll lahjad.

          Comment


            #6
            ovaalidele piisab 25-40w.Üle selle vaevalt tervislik sisse lasta on.
            muusika on kuulamiseks

            Comment

            Working...
            X