Teade

Collapse
No announcement yet.

"Blaupunkt" võimendite vastupidavus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    "Blaupunkt" võimendite vastupidavus.

    Tahaks teada on selle firma võimendid ka vastupidavad ja kas tasub soetada. Endal silm peale pandud võimule Blaupunkt GTA 250. Võimule tulex taha Kenwood KFC-W3005.

    #2
    Julgen soovitada. Ise kasutasin yehs installis Blaupunkt GTA 450 amp-i. Väga hea võim on oma hinna eest ning võimsused on reaalsed
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      iga asi peab just nii palju vastu kui ise hoiad.Elektroonikal pole ju tegelikult kulumist kui sellist.Elektroonika rikneb valel kasutamisel või füüsilistel mõjudel(vibratsioon, temperatuur mehaanilisest vigastamisest rääkimata)
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        mul on ka gta 250, asi l2ks l2bi, kui mul v2ljundijuhtmed lyhissse l2ksid, kuumenes ja viskas kaitsme v2lja, l2bi l2ksid k2ik yhe kanali transid.

        Comment


          #5
          mul on ka gta 250, asi l2ks l2bi, kui mul v2ljundijuhtmed lyhissse l2ksid, kuumenes ja viskas kaitsme v2lja, l2bi l2ksid k2ik yhe kanali transid.
          See on ennem puhas lollus kui võimendi puudulikkus.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Ei hakanud uut teemat tegema ja otsustangi kohe siin järgi küsida, et kui hea kvaliteediga on Blaupukti auto stereod?

            Comment


              #7
              Blaupunkti kesk ja kõrgklass oli Eestimaiste soundivendade poolt mõniaeg tagasi kõrgelt hinnatud, nyyd on vastav olukord muutunud. Enda kogemustest võiks öelda, et stiilsemat ja lihtsamat headunitit ei ole kohanud, kui becker mexico pro, samas väga hea heliga asi.
              kris@andmevoog.eu

              Comment

              Working...
              X