Teade

Collapse
No announcement yet.

FM modulaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    FM modulaator

    Kas keegi teab,kus kohast on võimalik osta sellist karpi(modulaator),mis käib autoantenni kaabli vahele ja talle saab sisse lasta madalsagedus helisignaali,mis siis moduleeritakse FM sagedusse?Ise pole aega sellist ehitama hakata.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    #2
    segane jutt
    miks sa selle sinna vahele peakisd panema ja miks sa peaksid üldse madalsagedust moduleerima?
    sellised asjad on vist keealtud 88-108 sagedusalas

    Comment


      #3
      Asi lihtne.Üks klient soovib oma läpparist heli kuulata läbi auto kõllide.Pakkusin talle küll teistsugust lahendust,kuid miskipärast tahab ta just sellist modulaatorit.Miks,ei saanud ka mina hästi aru ???
      Vana helitehnika remont Pärnus

      Comment


        #4
        Seda kasutatakse siis, kui makil puudub AUX-IN sisend ning on soov läppari, mp3 playeri vms heli läbi autokõllide kuulata. Üldiselt niipalju kui ma kuulnud olen, siis kvaliteet jääb sellisel juhul suht nigel :-/
        Endal kogemused puuduvad, samas eks ta ole loogiline, kõiksugu segajaid nii palju ümberrngi. Vähemnõudlikule kuulajale ehk sobib ka.

        Teine võimalus on pookida makile see AUX-IN sisend külge, jääb vähemalt kvaliteetne.

        Comment


          #5
          Asi lihtne.Üks klient soovib oma läpparist heli kuulata läbi auto kõllide.Pakkusin talle küll teistsugust lahendust,kuid miskipärast tahab ta just sellist modulaatorit.Miks,ei saanud ka mina hästi aru ???
          mida sul vaja läheb, on taoline jubin: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...&category=41002

          Comment

          Working...
          X