Teade

Collapse
No announcement yet.

Nupud ei tööta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nupud ei tööta

    Nii mul on Sony Kasset makk Nr. xr-4750rds ja asi on selles et makil ei tööta nupud pneelil!! Lükkad kasseti sisse hakkab makk tööle. aa kaks nuppu töötavad ka off nupp ja eject aga ülejään tummad!!! paneelis ei saa viga olla kuna sõbral sama makk ja tema makil minu paneel funkas ??? Milles viga võix olla, tänud ette

    #2
    Abi minust vist ei ole aga kogenud sama asja. Ostetud autos töötasid (üsna kiviaegsel) Panasonicu makk-raadiol ainult 2 kanalivaliku nuppu ja vol+. Kui kakkusin paneeli lahti olid ülejäänud nuppude all mikrolülitite ümber kärssamise jäljed :-/
    Minu jaoks lõppes asi hästi sest leidsin (!!! millest auto Eestisse toonud mees ei teadnud!!!) uksetaskust PULDI!! 8)
    Puldist funkab kõik ja kui paremate kõllidega proovisin- annab peris timmut tümakat 8)

    Comment


      #3
      tere ,see saab olla aind sellest et makk on vana ja neil ei anna külm jooted ühentust, : kui tahad seda korda saada siis peaks proovima need üle tinutada kui ise seda ei oska siis soovitan ,äki mõni sõber ,sest kui kuhugi elektrooniku juurde viid siis võib minna kallimaks kui mak k väärt on :P

      Comment


        #4
        Sa parem myy see paneel mulle..ostaks odavalt ära
        Eheehee ja piraki.....

        Comment


          #5
          Mul on ka sama mure yhe sonyga. Olen juba teve maki ylejootnud aga abi ei miskit. Nyyyd vedeleb kuskil sahtli nurgas

          Comment


            #6
            maki ülejootmisest pole siin kasu.tuleb oss võtta ja mõõta impulsse, mis nupude alt tuleb.asja iva seisneb selles, et neil seisavad iga liini peal stabilitronid,ja kui mõnel vastutakistus väheneb siis järelikult signaali amplituud väheneb ja juhtprotsessor ei reageeri käsule(see kõik on raadio poole peal)

            Comment

            Working...
            X