Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas teha bassifiltrit supakale?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas teha bassifiltrit supakale?

    mul on ilma filtritetta võim ja supakas.oleks vaja filtrit et pauku kätte saada. kuidas seda teha?

    #2
    no filter otseselt mingit pauku sul ju juurde ei anna lihtsalt lõikab teatud sagrduse ära, räägi indrekuga siit foorumist tema teab sulle lähemalt seletada.
    F&F

    Comment


      #3
      räägi indrekuga siit foorumist tema teab sulle lähemalt seletada.

      Ja oskab ka filtreid teha!
      Minu kodukas

      Comment


        #4
        Kas ka infrahelifiltrit??? Sest just sellist asja oleks mul vaja.

        Comment


          #5
          Kas ka infrahelifiltrit??? Sest just sellist asja oleks mul vaja.

          Sa räägi Indrekuga. Temaga igati mõistlik äri ajada!
          Minu kodukas

          Comment


            #6
            Ajad pisut sassi - bassifilter lõikab ära madalad sagedused - sul läheb kõrghelifiltrit vaja
            Helitehnika erinevatele üritustele: http://www.helitehnika.fie.ee

            Comment


              #7
              Ajad pisut sassi - bassifilter lõikab ära madalad sagedused - sul läheb kõrghelifiltrit vaja
              Sina ajad pisut sassi, bassifilter lõikab ära kõrged sagedused.

              Comment


                #8
                kasutagem siis ikkagi õigeid termineid, et ei tekiks segadusi. HPF as High Pass Filter ja LPF as Low Pass Filter
                Nagu aru sain on vaja infraheli filtrit, seega tegu Highpass filtriga. Isegi tahtsin vist sellist asja kunagi kokku kerida, aga kahjuks on selle asjanduse parameetrid väga ebapraktilised, seega usun, et ratsionaalsem oleks digitaalne infraheli filter eelvõimendis.

                Comment


                  #9
                  Aga kuidas siis saab seda filtrit, et woofer mängiks ainult madalaid sadagedusi. ???
                  Nagu ma aru olen saanud on see üks "kera traati" ;D Või kuidas.

                  Comment


                    #10
                    sisuliselt traadikera jah, aga sel juhul saad väga ühtlase lõikenurgaga filtri. Korraliku kolmanda või neljanda järgu filtri tegemiseks läheb vaja ikka paari pooli ja paari kondekat.

                    Comment

                    Working...
                    X