Teade

Collapse
No announcement yet.

SIGNAT RAM3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SIGNAT RAM3

    signat ram3mel on võimsust tunduvalt rohkem kui 450w rmsi, sest poletasin sellega just oma Lanzari DC Seriesi 450w rmsiga woofri maha ;D ja vol ei olnud sugugi maximumi peal, mingit üle tagumist minu kõrv ei tähendanud mõtlesin ,et võimsused on võrdsed ,et mis ikka juhtuda saab kui vähe kõvemini kuulata, ilgelt hea bassiga lugu tuli ka ja mingi 3minti saigi kuulatud kui autosse hakkas imelik kärsakas imbuma kiiresti auto seisma ja pagass lahti woofri inverteri august kerkis mõnusat sinakat suitsu, lõpptulemusena selgus et läbi oli põlenud ka kogu süsteemi pea kaitse muidugi rms oli autos 900w rmsi. Kunagi sattusin ühele saksa audio lehele kus oli ka juttu signat ram3mest ja saksa audio gurud olid teinud katse mõõtmise ja saanud ram3me tulemiseks 536w rmsi, minu väike eksperiment ainult tõestab nende mõõtmist. Mina soovitan kõigile kes tahavad kõva litakat autosse midagi ekstreemset Signat ram3me, siga hea aparaat 8)

    #2
    Mis oli selle postituse põhimõte ? Signat RAM3 on juba tuntud hea aparaat. Lanzar DC series woofer on nii nagu on, oma lubatud 450w rms on kah tibakene kaheldav, 350w rms tegi juba kahtlast nägu. See, et sa ei kuulnud kuna woofer otsi hakkas andma on arvatavasti puhas harjumatu kõrva tunnus. Lanzar DC12 elemendil on suur võnkumisamplituut. "lõppu" sa hästi ei taju, helis esineb see rohkem sellise venivama bassina.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Mulle tundub, et varsti ilmub Osta/Müü rubriiki kuulutus: Müüa Signat RAM3, sigakõva võim jne. ;D

      Comment


        #4
        miks ma seda müüma peaks???, ja mõte oli selles et signat ei lollita inimesi mingite suurte 2000W kirjadega nagu mõnigad tootjad, vaid teeb korralikke asju.milleks see foorum siin üldse on siis ???

        Comment


          #5
          no ega ma pahapärast. Lihtsalt, kui keegi tuleb ja räägib oma esimeses postituses, kuidas ta kõlli ribadeks lasi, siis ma ei oska sealt välja lugeda, et võim on nii hea. Mul on endal kogemusi võimude ja supakaelementidega, mille rms on üksteisest väga kaugel, töötavad ilusti ja midagi ei lähe kärsama.Peace. 8)

          Comment


            #6
            Õige võimendi ei lase mingeid kõlareid läbi ;D
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              miks ma seda müüma peaks???, ja mõte oli selles et signat ei lollita inimesi mingite suurte 2000W kirjadega nagu mõnigad tootjad, vaid teeb korralikke asju.milleks see foorum siin üldse on siis ???
              Foorum enamjaolt siin abivajajatele, niisama jutustajaid leidub vähe. Mingi review foorum kindlasti pole.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Kindlasti on olemas keegi kes ei tea sellest RAM3mest väga palju ja tunneks huvi mis võimuga on tegu ja nüüd loeb...

                Comment


                  #9
                  Kindlasti on olemas keegi kes ei tea sellest RAM3mest väga palju ja tunneks huvi mis võimuga on tegu ja nüüd loeb...
                  Nii ta kindlasti on ja ega teisedgi võimendid meile tuntud pole. Kõige rohkem sobiks see teema Auto audiofoorumi alla. Ootame, kuni mõni adminn ümber tõstab.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment

                  Working...
                  X