Teade

Collapse
No announcement yet.

Automaki kassetti mängija..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Automaki kassetti mängija..

    Niih probleem on siis lihtne:Puudu on automakil(blaupunkt) kassetti mängija osa...ma ei tea täpselt kuidas seda nimetatakse sellepärast ei oska ma ka seda tevalo otsingust välja otsida...see on siis see asi kuhu kassett sisse käib-tavaliselt metallist ja tal on küljes ka mootor ja helipea...mul endal pole mootorit vaja ja helipead ka mitte.Oskate öelda kuidas jubinat nimetatkase ja kust seda leida??!
    Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

    #2
    sinu väga selgesti mõistetavale jutule vastaksin ma, et seda leiab sealt :

    Comment


      #3
      ex ma sis läen ja otsin sealt...kas see seal asub selle kõrval muidu we?...

      Automakk on Blaupunkt ja puudu on kassetimängija osa.(Kui kunagi oled automaki lahti teinud siis sa mõistad mind)...Mootor on mul endal olemas aga kõik ylejäänud on täiesti katki..(ylekanne;ymberlylitus;metallosad on väändunud jne.)

      Niisis kust kohalt ma võiksin leida selle osakese?!
      Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

      Comment


        #4
        Automakk on Blaupunkt ja puudu on kassetimängija osa.(Kui kunagi oled automaki lahti teinud siis sa mõistad mind)...Mootor on mul endal olemas aga kõik ylejäänud on täiesti katki..(ylekanne;ymberlylitus;metallosad on väändunud jne.)

        noh, hoopis teine jutt mine kuskile turule ja vaata omale paari õlle raha eest mingi doonormakk. varuosade saadavuses kassettmakile ma natuke julgeksin kahelda, aga kunagi ei tea

        Comment

        Working...
        X