Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui makil ei ole speysiaalseid väljundeid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kui makil ei ole speysiaalseid väljundeid?

    Kui makil ei ole spetsiaalseid väljundeid (RCA), kas ma siis tohin viia tavalistest kõlari väljundites heli võimendisse? Makil olemas ainult subwoofri väljund. Kas helikvaliteedil on ka mingit vahet? Kas ma pean midagi arvestama selle juures?

    #2
    Kui makil ei ole spetsiaalseid väljundeid (RCA), kas ma siis tohin viia tavalistest kõlari väljundites heli võimendisse? Makil olemas ainult subwoofri väljund. Kas helikvaliteedil on ka mingit vahet? Kas ma pean midagi arvestama selle juures?
    arvestama pead sellega, et kui kõlariväljundid võimu sisendisse topid pead poodi uue võimu järgi minema :P selle jaoks on olemas mingid vahetükid, mis teevad kõlarite signaali võimendile söödavaks. käi näiteks noorest tehnikust läbi, nemad oskavad sulle kindlasti vastavat jublakat pakkuda.

    Comment


      #3
      Kui makil ei ole spetsiaalseid väljundeid (RCA), kas ma siis tohin viia tavalistest kõlari väljundites heli võimendisse? Makil olemas ainult subwoofri väljund. Kas helikvaliteedil on ka mingit vahet? Kas ma pean midagi arvestama selle juures?
      Mida sa mõtled subwoofri väljundi all? Mingi üksik monojuhe? Ühtegi RCA otsa maki taga pole?

      Paljud võimud on sellised, kus kõlarijuhtmete kaudu tuleb signaal sisse.

      Comment


        #4
        oda.Räägi ilusti ära mis sul seal on ja mida ei ole.Mis võim on.Millised sisendid.Osadel võimudel on ka Võimalus sisendisse lasta makist kõlli väljundist.Kui makil mingit võimu väljundit pole siis võta kõlari pealt ja pane parast taki sild vahele.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Küsimus mis makiga tegu on? Kui blaupunkt nt siis nendel liiniväljundid mini isoga. Kas Sul makil lisaks sub out´ile ka sub juhtimine on. Kui on, siis tundub veelgi imelikum, et sub out on aga kõlarite väljundeid ei ole.

          Comment


            #6
            kasuta High inputi, võimul peaks olema sul selline koht.

            Comment


              #7
              Noores tehnikus on HI/LO konverter 210.- Ühendad tagakõlaritega paralleelselt, rca väljund võimu jaoks.

              Comment


                #8
                To Kotkas:
                Makile (peaaegu kõikidele) on ju võimalik RCA väljund ise teha. Kusagilt (nt helitugevuse reguleerimise pote pealt,kui see olemas) väljavõte RCA-le . Osadel isenditel võib seal ka alaliskomponent olla- selleks võiks konded vahele panna. Kui aga seal pinget napib, saab (see kellel kogemusi ja oskusi on) ju paari transiga signaali taset tõsta. Teadmatusest niisama sisendeid- väljundeid kokku lasta võib kulukaks minna.
                ehh... andrjusa

                Comment

                Working...
                X