Teade

Collapse
No announcement yet.

Kummilõdvik !?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kummilõdvik !?!

    Niisiis.
    Tahaxin teada kas kuskil on myya kummil6dvikuid k6laritele. Mul siin 2 auto midbassi vedelevad (16 cm), aga nendel see l6dvik v2ga jura ja rabe on. :-/

    Ootan vastuseid!
    kris@andmevoog.eu

    #2
    äkki aitab pehmendamine selle möginaga, mida autouste tihenditele lastakse
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Hilja juba, lammutasin need 22red 2ra. Nendega ikke sound oli niske ragin et 6udne ;D
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        aga proovi ise silikoonist valada uued näiteks
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          sellega kaasnevad m6ned probleemid:
          -kust saada vormi
          -miske oleks see parim silikon mis vastu ka peax
          :-/
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            proovi näiteks super attacki
            ise liimisin sellega mingite pohhui kõllide pappe kokku, aitas väga hästi!

            Comment


              #7
              Kordan: L6dvik juba maha lammutatud ja ega sellest lammutatud l6dvikust midagi ei saax ka kuna asi pudenes lausa lammutamise k2igus tykkidex ;D
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                kui on treipink käepärast, siis ei tohiks probleeme olla vormi poolte valmistreimisega
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  No treipink oleks olemas kyll p6him6tteliselt. Koolis on meil selleljuhul vabakasutus ;D Aga mis silikoni seal kasutada tuleks oleks see p6hikysimus ???

                  Muidugi ootan ka veel vastuseid selle alal mis on myygil
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Ma ei usu et poes nüüd lõdvikuid müüakse - liiga selline harv kaup. Ise võid küll proovida uue teha, kuid kas see sul ka õnnestub, on juba teine asi.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      See saab olema siis üx raske juhus ;D
                      KOrdan kysimust: mis oleks niisugune silikon mis lahti ei tuleks ja puru ei l2hex kogu selle tymmi peale ?
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        eehituspoes öeldakse seda vist, pole ise nii palju kokku puutunud, kuid kui mingit kummi sul on, siis võid ju seda ka sulatama hakata
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          Kunagi koolis parandasin silikooniga ära, see oli papist l6dvikuga ja lihtsalt servad olid katki. tegin nii, et määrisin silikooniga m6lemad pooled kokku, siis andsin neile kuju (näpuga) ja valmis ta oli. kui kivistunud on, siis tsekka, kuidas heli on, t6enäoliselt oleks nats juurde panna (et algul yle ei pinguta), siis lisadki seda kihtide haaval, kuni heli sinu k6rva järgi. mul oli suht elastne läbipaistev ehitussilikoon. sul veits kehv olukord, kuna juba k6ik mahalammutatud. pead hoolega silikooni määrima k6lli papi ja raami yhendustesse, et sealt ära ei väsiks. tookord oli tegu midrangega ja ca 15cm (igavene jurakas). diskol vist seda ei kasutatud, kuid heliruumist sai suvel myrtu lastud nii, et kooli linna pealt kaebused tulid. olen samamoodi parandanud ka auto esimesed default k6llid, sound sitemaks pole minu k¨rva järgi läinud.
                          edu töös

                          Comment


                            #14
                            nii, minu ideed kumilõdviku vormi teostuseks


                            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                            t-linespeakers.org

                            Comment


                              #15
                              Kusjuures Ksl`i idee väga asjalik. Täitsa teostatav.
                              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                              indrek@sac.ee, +3725174765

                              Comment

                              Working...
                              X