Teade

Collapse
No announcement yet.

Mixks ragiseb ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mixks ragiseb ?

    Mul väikene prob.....autosse sai sisse pandud muza ....supa ,võim ,cd..jne aga viga on see ,et kui kuulata midagi makiga siis ragiseb kõik.....kui aga ühenda cd-player võimuga siis saab stanged värisema ilma ,et ragiseks muza.....kas viga võib olla makis ja kui siis mis viga se olla võiks? ???

    #2
    Kas sul on automakk või siis mingi teine?
    smasher55@hot.ee<------küsimused

    Comment


      #3
      Õige automakk Grundig WKC 5600 RDS koos CD-Boxiga.

      Comment


        #4
        Ma arvan et asi on makis.Või siis proovi teha nii ,et sealt kust makist tuleb väljund sinna ühenda mingi näiteks 15wattine kõll.Ja siis proovi.
        smasher55@hot.ee<------küsimused

        Comment


          #5
          On ka võimalik, et makk ja võim ei ole nõus ühe toitteallika pealt töötama. On olnud selliseid juhuseid,kuid antudjuhul ei usu.
          Ma arvan kah, et kontrolli makki ja maki ühendusi.
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #6
            Ühendusi ma olen makil proovind .....aga nendes viga ei tundu olevat .........võimendile tuleb "+" otse akult...aga se vist ei loe midagi?....aga seda otse makilt kõlliga pean proovima .....kui näiteks ei ragiseks hääl nii ....mis siis ei sobi võim ja makk kokku?

            Comment


              #7
              Ma arvan ,et selles viga ei saa olla ,et makk ja võim ei sobi kokku.Või siis cd player on nahkas.Näiteks see laser...
              smasher55@hot.ee<------küsimused

              Comment


                #8
                Sorry sain valesti aru :Sa mõtled siis raadiot ,kui maõigesti aru saan.Siis ei tohiks ju midagi valesti olla.
                smasher55@hot.ee<------küsimused

                Comment


                  #9
                  Maki kasseti osas midagi korrast ära. Minu arvamus. Kui CD-d kuulad on ju kõik korras; siis ka raadiot kuulates on kõik korras? On nii?
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Kas sul enne võimu külge ühendamist funkas?Või mingi teise võimuga.
                    smasher55@hot.ee<------küsimused

                    Comment


                      #11
                      ei te ei saa aru ......makk ragiseb ...st et kui kuulata raadiot ....cd..kasseti .....aga ma ühendasin täiesti tavalise cd-playeri võimu külge....ja sellega sain tööle.
                      makk eelmises autos töötas vähemalt aga teise võimuga.

                      Comment


                        #12
                        irw... muide sellel veel üks asi ....algul kui tööle panen siis käib nagu mingi hullem kuulipilduri hääl ja koom on see et seda laseb sama hästi ja kõvasti nagu cd-player........kas muide turvakoodi sisestamine võib ka seda kahjustada sest 10 korrast sai 7 korda se valesti isestatud ? ???....siis alles leidis manuali üles kus oli kood.............se minumeelest ültse üks imelik värk

                        Comment


                          #13
                          :-/Kahjuks ei oska aidata.Peab ise vaatama tulema...
                          smasher55@hot.ee<------küsimused

                          Comment

                          Working...
                          X