Teade

Collapse
No announcement yet.

automakk jukerdab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    automakk jukerdab

    Tere! ostsin käest kätte kenwoodi autokassetika. Heli ja kõik on viimase peal, aga 1 probla, et peale poolt tundi kuulamist lülitab ennast välja, s.t. mask-paneeli keerab tagurpidi ja ongi kõik. Siis võtan voolu mingiks ajaks tagant ära, panen uuesti ja kõik kordub. Küsimus siis, et kas asjal on mingi kood peal või taimer, mul igatahes mõistus otsas.

    1 küsimus veel: Kas Roadstar-i autokõllid kannatavad osta. Max võimsus 120w, 50-18000 hz. Ostaks meeleldi ka kenwoodid , aga seda pappi pole nii palju.

    Tänud ette!!

    #2
    Kurat seda teab mis makil viga on. Minu arust Kenwoodidel küll mingit koodi peale pole ega ka timerit, aga küsi ntx 1001 Stereosüsteemist Tammsaare teel Tallinnas või +- Elektroonikast. Või mõnest parandusest. Aga kõlarite kohta niipalju et Roadstar on üks pask tegelikult. Ei soovitaks raha raisata. Parem kogu natuke aega ja siis osta korralikud, ntx Kenwoodid, aga ka ntx Osiod on väga head. Endal on olnud kokku puudet mõlematega, Osiote heli meeldis rohkem(Osiod tegelikult Signatid). Veel on kokkupuudet olnud Alpinega ja Pioneeriga - üks on maailmaklassist, teine tegelikult suht jama jällegi. Alpinelt on ntx eriti head R-seeria 6*9 ovaalid, R692 - 694. Aga jah 2500 hinda on kah palju. Kenwoodid on kusagil 1000 ringis, Osiod samuti, ning Pioneergi. Pioneerist soovitan eemale hoida, ka GAS`i ovaalid on jamad(GAS`ilt on suht head asjad vaid subbakad).
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      No ma lähen vaatan pärast + - sesse, äkki teavad, aga kõllid jäid silma sellepärast et vaid 350 eeku, nii et hinnavahe meeletu ja roadstari pleier on päris hästi töötanud.

      Comment


        #4
        Kogu raha ja osta komponentkõlarid, Sigantid näiteks HiFi klubist, saad 2000.- kätte. Siis kogud veel natsa ja paned neile võimendi vahele (50-70WRMS). Ja kui madalast otsast puudust tundma hakkad, kogud veel raha ning ostad veel supaka ja teise võimu. Seni kuula nendega, mis hetkel olemas. Sigantid tahavad võimu sellepärast, et ükskõik mis number ja uhked kirjad ka paneeli peal kirjas ei oleks, automakk annab kvaliteetset soundi ainult mõne vati, tugevalt moonutatud signaali saad sealt ehk 15W kätte...

        Hinna kohta ütleks ühe oma lemmikütlustest- you get what you paid for. Jumala õige.
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #5
          Madisega 100% nõus! Signat on üks väga tegija firma. Mõningaid hindu Signati kohta saad siit www.hot.ee/hifiaudio
          Viska ka sealsamas olevale Osio ja Impacti hinnakirjale pilk peale; huvi pärast võid ka Polk`i nillida, ehkki Polk on juba kõrgemast(hinna)klassist.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            Ega sa äkki oma makki üle ei koorma (valjukad liiga väikese takistusega)? Läheb ta väga kuumaks? See võiks seletada asju...
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Autokõllid tavaliselt ikka kõik 4oomi, aga äkki on mõne kanali väljundid lühises? Mitu kõlarit sul hetkel autos töös on? Kui 2, siis ülejäänd 2 kanali juhtmed tasuks üle vaadata. Maki sisemuse soojenedes võivad äkki ka mõne lüüdi parameetrid muutuda? Felch teab kommenteerida.
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                Olen näinud, et mõnikord ühendatakse neid paralleelselt ja siis tuleb ju takistuseks 2 oomi! Vahest on mõni kõlli juhe vastu korpust lekkinud ka. Kontrolli järele! Kui muu on OK, tuleb makk lahti võtta.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Kahjuks on sinu makk varastatud ja lahti häkitud. Kenwoodi koode ei saa täielikult maha, aitab ainult kivi vahetus. Kuid see 3000+ EEQ ja ainult dokumentide alusel.

                  Comment


                    #10
                    Seda ta võib küll olla, et varastatud, sest käest kätte ostsin ja paberit on kõvasti kraabitud. Ma käisin +- elektroonikas küsimas, nende jutu järgi kenwoodil küll koode ei ole või annab neid ise kuidagi panna. Kui asi nii hull on, siis tõmmati mul küll haledalt nahk üle kõrvade. Maksin 900 raha selle eest ja olin juba õnnega koos. Eks ma siis teen endale power lüliti ja otsin jaamad iga poole tunni tagant üles.

                    Tänx Intz selle lingi eest seal vaatasin osio ovaalid 520 eeku, kui vähe kosun ehk ostan ära. Neil käib see kauplemine aint neti kaudu jah?

                    Comment


                      #11
                      Kuule seal vist oli isegi kuskil mingi telefoni number olemas. Igaljuhul Tallinnas nad toimetavad kauba kätte kah tasuta.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Sai nüüd vähe valesti sõnastatud, mitte koodi aga maskidel on oma nn. puldid, mille turvasignaaliga maki jälle tööle saad.

                        Comment


                          #13
                          Ja kõlarid osta parem minu käest, saad natuke alla ja toon kah ise kohale.

                          Comment


                            #14
                            Ja kõlarid osta parem minu käest, saad natuke alla ja toon kah ise kohale.
                            Mis kaupa sa pakud?
                            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                            Comment


                              #15
                              See on muidu paar aastat vana mudel krc-777ry, kas siis juba sihuksed turvaelemendid. Kas seda pulti siis kuskilt sebida ei anna. Et seljuhul ei maksa kasutatud maskiga makki osta.
                              Loll õpib oma vigadest...

                              Comment

                              Working...
                              X