Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi autosse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi autosse!

    On keegi ehitanud võimendit autosse, mille toitepinge ei ole 12v vaid miski +/- 50v? Kui keegi on, siis äkki jagaks kogemusi toite osas!

    #2
    Tere
    sellise skeemi leiad sa (www.caraudio.ru/az/Az_1200/p92-94-3.htm) ja kui sellel lehel midagi huvitavat ei ole siis võibolla siit(www.uldis.narod.ru/katalog/pn/tl494/tl494.html)

    Comment


      #3
      kas said sellest lehest midagi kasu ka vää. Kui midagi paremat leiad siis kirjuta.

      Comment


        #4
        Veel mitte kuid ma töötan selle kallal ja lõpu kompunnin vist jah sellelt skeemilt algus tuleb teine. Nagu ma siin kuskil ütlesin, et mul sõber kunagi ehitas sellise asja täisti töötava. endal on väike probleem lõputrafoga.

        Comment


          #5
          ma proovisin ka vene mikroskeemiga seda teha ainult üks väike probleem oli selles, et tarbija pidi pidevalt järel olema kui koormus kadu tõusis kohe pinge +-70v peale ja kui ossiga vaatasin siis oli seal piigid näha mis laadisid kondekad selle +-70v ni

          Comment


            #6
            Millist skeemi sa kasutasid???

            Comment


              #7
              ma pean siis need skeemid kusagilt üles otsima. Aga need skeemid on ise joonistatud ja trafo tuleb irmus pisike mis oli feoriit südamikuga, oli tehtud generaator vene mikroskeemidega ja see oli transidega üles võimendatud ja feoriit südamikul oli mingi 15 keerdu ja teisele poole kerides traati vastavalt nii palju kui kõrget pinget tahtsid. Ja mikroskeemid töötasid 5v pealt.
              Ok ma lähen vaatan aga ma ei ole kindel kas ma selle skeemi üles leian. Aga muidu tuli selle tegemine jõle odav.

              Comment


                #8
                Ma ei leidnud seda skeemi aga netis on pea aegu sama skeem üsna lihtne aga mina kasutasin 5v saamiseks vene 5v kreni.

                www.hot.ee/ollala

                Comment


                  #9
                  veel üks vrjant www.caraudio.ru/az/Az_1200/p92-94-3.htm

                  Comment

                  Working...
                  X