Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvuti CD-rom autosse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti CD-rom autosse?

    tervist!

    Kodus vedelemas mõned cd-romid ja mõtlesin et paneks autosse kuna seal pole mp3 lugevat cd makki.
    nii ja cd-romil on 12 ja 5v toited, pole eriti kursis kas ainult 12V toitega saaks ka selle tööle?või 5 V ka vaja?
    muidu toitesse panna voolu stabilisaator 12V.
    CD-rom ise: LG CRD-8520B

    #2
    Vs: Arvuti CD-rom autosse?

    Ega see cd-rom ainuüksi ei hakka sul
    mp3-e mängima.
    Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
    Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti CD-rom autosse?

      ma räägin pole nendega eriti kursis.
      see mängib siis lihtsalt tracke? või originaal plaate.

      Comment


        #4
        Vs: Arvuti CD-rom autosse?

        Mõned romid,millel see play nupp,kerimine jms peal on,need mängivad sul lihtsalt tavalist cd audiot.Ja selle toitega on sedasi,et 5V saad stabilisaatoriga kätte,aga 12V võib natuke jama olla,vähemalt siis,kui auto seisab.Siis võib akul pinge vabalt nii 11,5 volti ja vähemgi olla jms pluss veel stabikal pingelang,niiet mine tea,kas veab käima.
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: Arvuti CD-rom autosse?

          ma kujutan ette, et need arvuti rommid on statsionaarseks kasutamiseks mõeldud ja põrrutamist eriti ei kannata. pigem kasuta mõnda kaasaskantavat pleierit või veelparem mp3 mängijat (pulka).

          Comment


            #6
            Vs: Arvuti CD-rom autosse?

            Ajakirjas Радио oli suht hiljuti sellest juttu, toite skeemid ja kõik. Kurtsid ka, et põrutamist ei kannata eriti. Kui kedagi huvitab, võin üles otsida homme.

            Comment


              #7
              Vs: Arvuti CD-rom autosse?

              ega sellest mõttest vist midagi välja tule ka.
              vaatasin eelnevaid teemasid ka ja kõik sama jutt.
              aga mis siis ikka peab uue mp3 ostma

              Comment


                #8
                Vs: Arvuti CD-rom autosse?

                Esmalt postitatud vaiko poolt
                Kui kedagi huvitab, võin üles otsida homme.
                Радио 2006 №6 lk.15-16: http://publ.lib.ru/ARCHIVES/R/

                Comment


                  #9
                  Vs: Arvuti CD-rom autosse?

                  Suured tänud Vaiko!
                  ma vaatan järgi kui olen endale djvu saanud ja seal oli palju muudgi huvitavat

                  Comment


                    #10
                    Vs: Arvuti CD-rom autosse?

                    Njah, mõnele ikka meeldib jamada nende arvutiosade autosse toppimisega.
                    Lihtsam on osta kasvõi kasutatud MP3/CD makk autosse ja kuula palju tahad, kui uut pole võimalik muretseda.


                    Aga kui ikkagi CDROMi sisse topid ja kasutama hakkad ning asi ka tööle hakkab, anna teada, kas kannatab kuulata kah või põrutab lihtsalt lugeja lolliks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Arvuti CD-rom autosse?

                      Mul isegi 45 sekise antishokiga cdpleier hakkas skippima, antishokiga küll 45 sekki peale auku Muidugi on variant kaassõitjale hoiule anda
                      Maailm oleks puhas ja süüta
                      kui poleks õllejogurtit
                      - Õ.Õ.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Arvuti CD-rom autosse?

                        Eks see sõltub, kuidas see rom üles riputada. Kui kõvasti kere külge kinni kruvida, siis hüppab kindlasti. Mul koolivennal oli kunagi autos kindalaekas porolooni tüki peal ja auto ise oli kah suur pehme laev. Vist olla isegi funktsinud. Isiklik kogemus on venemaa olematutelt teedelt, kus ekskursioonibuss suutis nädal aega tagasi vahetatud amordi ära kaotada kuskil augus. Kuulasime harilikku sanga viimases reas ja jõime Botškarjovi õlut ning ilgelt käis pinda see plaadi viskamine. Riputasime siis sanga püksirihmast ja kahest kondoomist tehtud amortiseeriva süsteemiga bussi lae alla mingi käepideme külge. Süsteem funktsioneeris suhteliselt hästi. Kusagil on pilt kah, aga see on enne digiajastut tehtud ja asukoht teadmata.

                        Comment

                        Working...
                        X