Teade

Collapse
No announcement yet.

Bose/Alpine raadio kood

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bose/Alpine raadio kood

    Kas on siinsest seltskonnast keegi jumalaks ja lahendaks vastiku probleemi. Minu mure järgmine - auto on Acura RL3,5 (euroopa versioon Honda Legend aastast 1996-2000) millel on kasett-raadiomängija, mille oskasin lukku lajatada seoses akuvahetusega. Koodi loomulikult pole. Auto ise usast, läbi leedu minuni aga see selleks - ehk et küsida ka pole kuskilt. Olen otsinud varianti usa acura foorumitest ja seal soovitatud otsida koodi tuhatoosi alt, varuratta juurest, bensiinipaagi juurest jne. - tulutu. Honda eesti esindused kehitavad õlgu - usa rida ja kõik. Lubasid usasse päringu teha, aga lubaduseks see jäigi. Nüüd siis põhiline - raadio on autotootja poolt tituleeritud Bose-ks, tegelikult aga tootja on Alpine. Ja maki peal on järgmised andmed:
    P/N:39101-SZ3-A000-M1
    Ref.NO.CM926AO
    Serial NO.:B60215103A
    Kood on viie kohaline.
    See siis integreeritud junn ja vahetada on juba suurem probleem ning suht tobe sõita ilma helita.

    Igasugune tark info teretulnud kas siia samasse või PM-i
    Ette tänades, Madis
    5115033

    #2
    Vs: Bose/Alpine raadio kood

    Targad tabelid täpselt sellist mudelit ei tunne. Tuleb raadio sisse piiluda. Soovitav, et seda teeks keegi, kes ennegi koode muukinud. Siin foorumis on vähemalt 3 liiget (tõenäoliselt natuke rohkem), kes peaks sellest raadiost jagu saama. Profiilist ei paista asukohta. Muidu ehk keegi võtaks ühendust.
    Seerianumbri järgi kalkuleerijatel paistab miskipärast vaba päev olevat.
    Harjutamine teeb harjutajaks.

    Comment


      #3
      Vs: Bose/Alpine raadio kood

      Sry, asukohaks mul Viljandi, aga pole ka mingi probleem see asi talutada vajaliku kohta üle eesti. Viljandis üks kodanik piilus karu kõhtu ja jäi kukalt kratsima - ei saand jagu. Nüüd siis olengi kõigele targale avatud ja ootan et keegi viitsiks mu HELP hüüdele vastata.
      Madis
      5115033

      Comment


        #4
        Vs: Bose/Alpine raadio kood

        Tartust leiaksid abi kui vaja peaks minema, küll sellest pähklist jagu saab. 55599476 Linnar

        Comment


          #5
          Vs: Bose/Alpine raadio kood

          Tänud abi eest. Probleem lahendatud. Abi ehk koodi sain usast, peale vastavasisulise postituse saatmist Acuraworld.com-i. Internet on ikka imeline

          Comment

          Working...
          X