Teade

Collapse
No announcement yet.

pioneerile mingi sisend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pioneerile mingi sisend

    et jh,ma saan aru et ma teen palju teemasid aga mis ma teen kui ma ei saa rahu,ma pean koguaeg midagi tegema, aga ok, asume asja juurde
    nimel,sai ostetud 100 eegi eest cd mängijaga pioneer, no võimukivi oli puudu aga õnneks oli see omast käest võtta.
    kuna cd osaga on midagi nihu( ei mängi normaalselt) siis mõtlesin et äkki annab cd asemel mp3 sisendit tekitada,
    aga probleem on selles, et kuidas makk ära tunneks kuna ma mp3 sisse lülitan/taha suskan, sest raadiot tahaks ka ikka kuulata
    ootakski teie abi siis,jootmisvõimalused olemas,tester ka maal olemas,mp3 olemas, juhet ka leiab kindlasti
    kuna ma veel noor(14a) siis usun et igaüks saab aru kui asi läheb juba kalliks ja teab hoiatada

    #2
    Vs: pioneerile mingi sisend

    Sa seda makki manuaalselt ei saa ümber lülitada CD/raadio? Plaadis sisse võtmiseks on tavaliselt seal maki sees miksi lüliti, mida sa plaati sisse lükates lülitad. Selle järgi võtab sul CD mehhaanika plaadi sisse.

    Comment


      #3
      Vs: pioneerile mingi sisend

      jah,täpselt,ma pean makile selgeks tegema et cd on kõikaeg sees,sest kui cd sees on saab ilusti raadio ja cd vahel lülitada
      siis saaks vedada juhtme võimukivi(huvitav millise?) juurest juhtme millel on din otsik ja mp3 taha,siis saab valida kas mängib cd(ehk mp3) või raadio
      kohe makki lammutama siis uurida veitsa

      Comment


        #4
        Vs: pioneerile mingi sisend

        Kõige lihtsam osta see http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=2250 ja ühelgi makil pole enam sisendiga probleeme. Ühenda järgi põhimõtteliselt ükskõik mis heliallikas, iseasi kas see makk sul seda investeeringut väärt on, kui 100 eeguga said

        Comment


          #5
          Vs: pioneerile mingi sisend

          investeering või mitte aga asi liiga lihtne ja mõtetult kallis,mul pole raha võtta selle jaoks kuskilt ja ise ehitamise rõõm jääb praktiliselt ära
          muidu mõtekuses on nii, et makk on hea,ainult et cd osa ei tööta normaalselt, 100 krooni makk, see sinna 250 eeki otsa,350 krooniga makk mis väristab tervet autot mingite si**ade kõllidega pole paha või mis

          aga rääkige mulle nüüd kuidas teha makile selgeks et cd on sees kuigi ta seda pole, point selles et kui makk saab aru et cd kõikaeg sees siis saab lülitada cd ja mp3 vahel, muidu mitte
          see varjant jätke välja et jätakski cd sisse,kui see asi nii lihtne poleks siis ma mp3 sisendit ei ehitaks,pealegi oleks mõtetu kui ta lampi hakkab seda ringi ketrama

          Comment


            #6
            Vs: pioneerile mingi sisend

            Kas makil cd boxi toetamis võimalus on?
            Kui jah siis soovitan külastada oomipoodi ja küsida pioneeri makile cd pesasse käivat vigurit mille teises otsas asuvad 2rca'd
            http://www.oomipood.ee/index.php?t=k...-AUX%2FPIONEER

            Comment


              #7
              Vs: pioneerile mingi sisend

              pole sattund pikka aega siia ja nüüd nägin seda teemat, et ikka kange tahtmine see ära teha kuidagi, nüüd mõtlesin uurida et äkki on selles cd osas mingi lüliti mida all hoides näitab et cd on sees, aga probleem jällegi selles et siis ta hakkan uurima seda "cd'd" ja kui avastab et midagi ei ole siis ju error

              ja cd boxi võimalus puudub kahjuks, muidu oleks hea võimalus nii teha

              Comment


                #8
                Vs: pioneerile mingi sisend

                mis siin soovitada:võtad midagi,paned kuhugi ja lülitad kusagilt.ei midagi keerulist.
                vabandan,kui jutt liiga üldine sai,aga "MINGISUGUSE"pioneeri kohta midagi täpsemalt õelda ei saagi.

                Comment


                  #9
                  Vs: pioneerile mingi sisend

                  makiks on pioneer deh-1730r

                  Comment


                    #10
                    Vs: pioneerile mingi sisend

                    otsustasin selle fm transmitteri siiski osta aga üks sõber ütles et tal on ja täis pa*k on, et levi ragiseb jms.
                    rääkige siis ausalt ära et kas on ka asi ni hull või on täitsa juhuse asi?
                    sest pmtslt on mul tellimus sisse ära antud, aga kuna kaup oli otsas siis jõuab alles millalgi veebruari alguses ja on veel aega tühistada tellimust ehk

                    muidugi tal pole samasugune ka nagu eelpool näidatud varjant

                    Comment


                      #11
                      Vs: pioneerile mingi sisend

                      Raadio tranmitteritega on üldse üks jama viimaselajal, ei teagi millist marki isendit oleks õigem osta. Ära proovitud neid juba pea kümmet erinevat sorti ja täiesti perfektselt toimivat isendit veel leidnud polegi. Viimati sai tuttavatele soovitatud sellist transmitterit: http://www.arvutikaubad.ee/product._show_5425_.html aga see samuti ei funktsioneeri korralikult. Autoraadioteks Fordi originaalid CD-6000. Viga seisneb selles, et transmitter hakkab raadiojaamadele vahele segama ja mingil hetke lülitab ennast üldse välja. Vabale sagedusalale pole kuidagi võimalik paika asja saada, peab vist needki isendid poodi tagasi viima. Samas ühel tegelasel on külas Saksamaalt kaasa ostedud transmitter ja töötab kenasti juba aastaid aga hind oli olnud ka kuskil 2k. meie rahas.

                      Comment


                        #12
                        Vs: pioneerile mingi sisend

                        nojah, eks see ole näha siis, kui ikka väga maha ei laideta siis ei hakka tühistama tellimust

                        Comment


                          #13
                          Vs: pioneerile mingi sisend

                          Ühe katsetatud transmitteriga (selline, mis otse mälupulgalt luges) küll mingeid sagedusteprobleeme polnud, aga soundikvaliteet oli ikka äärmiselt s*tt, võrreldes samas makis mängiva kassetiga :P
                          Tegemist oli siis otse s.süütajasse käiva junniga, kah midagi üle 300 kr.

                          Comment

                          Working...
                          X