Teade

Collapse
No announcement yet.

/Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

    Et siis tegin teema muidu Fordi foorumisse, aga sõber soovitas siit Teilt nõu küsida.
    Et siis paneks selle teema lingi:


    Igasugune abi ja nõuanded on oodatud.
    Taavi.

    #2
    Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

    Paluks tõesti abi...

    Comment


      #3
      Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

      Skeemis viimane lehekülg, all paremas nurgas on sul see pistik ja seal ka näha need RCA-d. Ma ei viitsi skeemi välja printida, et jälge ajada kuhu need RCA pistiku juhtmed skeemis välja jõuavad. Mina julgen arvata, et heli sisend. Pole küll CD boxi juhtimisega tuttav, seega targemad võivad signaalide järgi seal öelda, mis loom on. Sa proovisid sinna heli sisse lasta? Kas makil valisid selle sisendiks?

      Comment


        #4
        Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

        see 9 pinnine pistik. sinna proovi see heli tulistada. pin1 on parem kanal signaal, pin2 on vasak kanal signaal ja keskmine on GND (maa (mitte maandus!), must juhe, - klemm, misiganes)...

        aga muidu on väga raske niimoodi öelda, kas mis kuhu sobib, kui pole tegelast ennast käes ja ei saa kontrollida, kas skeem ka plaadile vastab

        Comment


          #5
          Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

          bloody, sa skeemi ka vaatasid? pin 1: cd.c.data ja pin 2: cd.c.clk. Keskmine ehk 8-s pinn on maa küll jah.

          Comment


            #6
            Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

            ei ma ei vaadanud seda ümarat jullat vaid seda 9 pinnist kontakti selle kõrval (sirge). Kui on selline ümmargune seal maki taga olemas, siis võta selle augu kõrval olevad RCAd käsile ja keevita sinna muss peale (nagu ikka see käib eksole). vaata, mis siis kostab.

            seda ma räägingi, et makki on kõrvale vaja (või vähemalt pilte). ega mina neid makke kõiki peast tea...

            Comment


              #7
              Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

              Seal fordifoorumi teemas oli maki tagaotsa kirjeldus, milles olid need ripnevad RCAd ja din8.

              Comment


                #8
                Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

                arvatavasti tahad sa mingit välist seadet talle külge pookida?
                siin on kaks võimalust-sa kas kasutad cd boxi/või ehitad vastava emulaatori.
                või loobud makist ja petad sisendi ära magnetofoni sisselülitamise imiteerimisega.sel juhul tuleb heliregulaatori skeemi natuke muuta,aga midagi keerulist ei ole.
                puuduseks on see,et kui soovid jälle magnetofoni kasutada,siis pead uuesti skeemi muutma hakkama

                Comment


                  #9
                  Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

                  Pmst oleks hea kui jääks toimima raadio ja siis saaks mp3-mängija kah sappa lükata. Ma saan asjast kuidagi nii aru, et sinna rca'desse mp3st juhe(olemas) ja din'i pistikuuse tuleks saada mingi signaal saata, et makk mõtleks, et CD Box töötab. Oleks see loogiline?
                  Maki paneelil on lüliti Cd.c ka olemas, aga sellega lülitada midagi ei saa. Peaks ikka signaali ka saama sinna din/pin'i?
                  Skeemide kohapealt olen enam-vähem võhik. Aga üritaks ikka asja toimima saada.

                  Comment


                    #10
                    Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

                    kui on raha,osta cd-box.võib ka mittetöötava laseriga.
                    odavam on ohverdada kassetiosa ja kuulata edaspidi musikat läbi RCA pistikute.
                    selleks otsi skeemi lugeda suutev inimene.see lõikab magnetofoni väljundi heliregulaatorilt maha ja ühendab sinna RCA otsad.makil tuleb ka mootori toide maha võtta.
                    edasi lükad kasseti sisse aga heli hakkab tulema läbi RCA sisendi
                    kasseti väljavõtmisel läheb käima raadio

                    Comment


                      #11
                      Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

                      Aga, ehk keegi selgitaks lühidalt ja arusaadavalt midagi, et kuidas toimida ja siis ma üritaks ühe sõbra abiga seal miskit ümber teha.

                      Sellest oleks palju abi ma loodan.

                      Comment


                        #12
                        Vs: /Panasonic'u makk/. Tahaks teada...

                        Aitaks palun keegi?

                        Comment

                        Working...
                        X