Teade

Collapse
No announcement yet.

Ovaalidele kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ovaalidele kast

    jäi silma selline asi


    et endal kah 6*9 kas on mõtet sellisesse kasti teha?Hea liigutada neid autost autosse. Kui suur mõõtmetelt.
    Eesti Streetrace Foorum
    http://www.vahtraleht.org

    Minu projektid
    www.zone.ee/SoundTuning/

    Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

    #2
    Eks uuri vajalikud T/S andmed ja paiguta nad kasti.

    Aga kas selline paigutus autos taga istujaid segama ei hakka, kui kõlar otse kõrva karjub?

    Comment


      #3
      ei usu B-)
      Eesti Streetrace Foorum
      http://www.vahtraleht.org

      Minu projektid
      www.zone.ee/SoundTuning/

      Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

      Comment


        #4
        Sellise paigutusega on väga tähtis, et need kastid aknalaua külge korralikult kinni saab. Kui peaks miski vähegi kõvem avarii olema, niidab see kobakas tagant kuklasse päris rämeda jõuga, tagajärjed võivad olla suht nutused. See muidugi ei puuduta ainult kõlareid vaid kõiki taga aknalaual olevaid vähegi raskemaid esemeid - näiteid päris palju, kui kasvõi vihmavari suurt pahandust teinud.

        Aga üldiselt kaldun arvama, et pole väga pointi ovaalidele kasti teha, eriti sellise lahenduse puhul, kui niiehknaa on olemas woofer, mis madala otsaga hakkama saab. Ovaalid üldjuhul mõeldud ja konstrueeritud ikkagi freeairina mängima.

        Iseasi, kui tõesti tehtud selleks, et aknalauda raske paigutada või vaja pidevalt ühest autost teise tõsta.

        Comment


          #5
          Äkki kastidel puudub alumine plaat mis on vastu aknalauda Või suured augud sees vms..

          Aga proovi! Meisterda üks kinnine kast ja kuula kuidas on.. üks kogemus juures.

          Comment


            #6
            kastid on ju ikka parem, kui niisama lahtiselt aknalaual kolksuv element ? teine võimalus oleks ju ovaalid lihtsalt kõlakastile panna (siis oleks juba filtrit vaja, mis lõikab madalad sagedused ära)

            Comment


              #7
              no teen sellised , aga mingid mõõtmed?
              :huh: ise ei , mõtle välja vist :lol:
              Eesti Streetrace Foorum
              http://www.vahtraleht.org

              Minu projektid
              www.zone.ee/SoundTuning/

              Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

              Comment


                #8
                Originally posted by maxx91@Feb 1 2006, 22:19
                no teen sellised , aga mingid mõõtmed?
                :huh: ise ei , mõtle välja vist :lol:
                sellised kastid, nagu aknalauale ära mahuvad lihtne.

                Comment


                  #9
                  väike help siis? :P
                  Eesti Streetrace Foorum
                  http://www.vahtraleht.org

                  Minu projektid
                  www.zone.ee/SoundTuning/

                  Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by maxx91@Feb 2 2006, 20:40
                    väike help siis? :P
                    kui sa mõtled helpi kasti mõõtmete osas, siis need pead sa küll välja mõtlema. ausalt ka. mõõda, vaata ja uuri auto taga aknalaud üle ja siis vastavalt sellele teed ka sobiva suurusega kastid ei tohiks olla probleem.
                    või mis helpi sa mõtlesid ?

                    Comment


                      #11
                      kastidel on põhjad ilusti all ja heli on väga normaalne. Lähi ajal saab selles autos näha uut süsteemi.
                      In SPL we Trust! 136,4 db

                      Comment


                        #12
                        :unsure: no mõõtemid tahaks umbes jah, kuidas juhe välja tuua jne
                        Eesti Streetrace Foorum
                        http://www.vahtraleht.org

                        Minu projektid
                        www.zone.ee/SoundTuning/

                        Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by maxx91@Feb 3 2006, 17:41
                          :unsure: no mõõtemid tahaks umbes jah, kuidas juhe välja tuua jne
                          mõõtmed mõõdad ju ise välja - nii, nagu auto aknalauale mahub. kui ma siin ütlen praegu mingid mõõdud, siis see ei pruugi sobida su autosse.
                          juhtme tood välja terminali või lihtsalt mingi auguga.

                          Comment


                            #14
                            mingid keskmised? numbrid?
                            et nagu pildil ei tea mitu cm?
                            Eesti Streetrace Foorum
                            http://www.vahtraleht.org

                            Minu projektid
                            www.zone.ee/SoundTuning/

                            Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by maxx91@Feb 4 2006, 11:22
                              mingid keskmised? numbrid?
                              et nagu pildil ei tea mitu cm?
                              ma küll väga vabandan, et nii küsima pean, aga kas te ei saa aru, et mõõdud pead ise välja mõõtma ?? nendel kastidel pole eriti vahet mis suuruses kast on, sest basse niikuinii ei mängi. tähtsad on just kõrged ja keskmised.

                              Comment

                              Working...
                              X