Teade

Collapse
No announcement yet.

Taustavalgustuse vahetus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Taustavalgustuse vahetus...

    Soodsate asjaolude kokkulangemisel sain Becker Traffic PRO omanikuks kuid siit küsimus- kas oleks võimalik olemasolev roheline taustavalgustus vahetada punase vastu? Niipalju kui tean, siis nuppude valgustus käib PCB-le joodetud LEDidega ning see oleks täiesti teostatav, kui vaid teaks, kust ja millised punased LEDid asemele panna. Praegu ei ole veel nii legoks tahtnud võtta, et pilte teha, aga püüan veidi kirjeldada siis. Need on sellised 90° PCB-le joodetavad ning ilmselt suunatud valgusvihuga (kui nii võib õelda). Aga sellest, kuidas on displei tagune valgustus lahendatud, sellest pole mul veel õrna aimugi. Millegipärast tundus mulle seal olevat roheline filter, kile, kumm misiganes. Kas seda tüüpi kraami ka elektroonikapodides liikuda võiks. Suurus siis ca 3x12 cm. Värvus võiks olla siis pigem punakas kui oranž. Sobima peaks see Audi armatuurivalgustusega.

    Sõnaga, kui keegi on antud teemaga kokku puutunud, võiks lahkelt seda siingi jagada.

    tänan tähelepanu eest!

    #2
    seda vist niisama lihtsalt ei saa. rohelise taustvalgusega oli mudel 7823, punase taustaga oli mudel7820, sinisega oli 7825. ei tahaks uskuda, et nende erinevus seisnes ainult eri värvides valgusdioodides.

    Comment


      #3
      Originally posted by kreeklane@Oct 16 2004, 21:20
      seda vist niisama lihtsalt ei saa. rohelise taustvalgusega oli mudel 7823, punase taustaga oli mudel7820, sinisega oli 7825. ei tahaks uskuda, et nende erinevus seisnes ainult eri värvides valgusdioodides.
      Täpsustaks siis, et antud juhul käib jutt BE 4721>>>4720. See selleks.

      Kui Sa pead silmas seda, et erinevused 7823 vs 7820 lisaks värvusele ka funktsioonides, siis eksid. Erinevus on AINULT valgustuse värvis.

      Comment


        #4
        kas ei ole tal taustvalgus tehtud mingi imeliku lambiga, nagu näiteks osadel Pioneer raadiotel?

        Comment


          #5
          ma usun küll et saab vahetada mine kuskile auto raadio parandusse/elektroonika poodi vms ja küsi sest mobiilidel saab ju ka vahetada tausta valgust :P kuigi need väga erinevad asjad aga kui otsida mingi tegija vend siis kindlasti ta vahetaks selle valguse ära :P
          TeamRMS

          Comment


            #6
            Ah sa rsk! Sai siis asi vähe detailsemalt lahti võetud ning selgus nii mõndagi huvitavat. Nimelt LCD tausta valgustab 60 (kuuskümmend) LED-i. Hmm, nice? Ja tagatipuks mul selline karvane tunne, et LED-ide värvi juhitakse tarkvaraliselt, mitte ei ole konkreetset värvi LED-id.

            Ei oma head ettekujutust, kas maki enda tarkvara ka updateida annaks nagu navi softi saab ja kui, siis kas seda kusagilt ka hankida õnnestuks? (kasvõi under the table). BE-4721->BE-4720

            Veel variante? Kuna see LCD taust küllalt hele (roheline siis), kas sinna annaks äkki mingi filterkile vms LEDide ning LCD vahele panna, et lõppresultaat jääks küllalt sarnane audi-punasega. Kuidas selliseid filtreid üldse kutsutakse?

            Pildid panen õhtupoole või homme sellest jõulupuust.

            Comment


              #7
              siis on kõige õigem pöörduda mobiiltelefonide parandusse.neil on sobivad valgusdioodid olemas,kuigi ei kujuta ette,palju 60tk. vahetus läheb.

              Comment


                #8
                Siin siis veidi pildimaterjali










                http://pilt.ee/i/p/2/23/042752329aeb95.jpg

                http://pilt.ee/i/p/3/23/04275233c6dbfe.jpg

                http://pilt.ee/i/p/2/29/042752928317ea.jpg

                http://pilt.ee/i/p/6/29/0427529614d1eb.jpg

                pilt.ee serverist ei ole lubatud pilte teistesse süsteemidesse linkida.

                Comment


                  #9
                  miskipärast pole pilti.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by kreeklane@Oct 21 2004, 20:41
                    miskipärast pole pilti.
                    Miskipärast ei lase pilt.ee linkida, hoolimata sellest, et sisestasin pildi, mitte weebilehekülje aadressi. See selleks. Panen siis lingi pilt.ee-sse

                    Becker Traffic PRO

                    Comment


                      #11
                      ise ära küll torkima hakka.kordan oma soovitust-otsi abi mobiiltelefonide parandusest.

                      Comment


                        #12
                        Sellised dioodid on eri värvidega ja neid peaks saama igast elektroonika poest,kuigi nende vahetus on päris tüütu tegevus.Olen ise väiksemal hulgal neid vahetanud.

                        Comment


                          #13
                          tunduvad igatahes mobiililedidena, küsi poodidest, võin neid ise sulle ka pakkuda, kuigi.. 60+ledi vahetus läheks maksma üle poole kilo...
                          mina olen kõige soodsamalt leidnud neid mini 8.- tükist...

                          Comment


                            #14
                            värvi ledid punase küünelakiga üle?

                            Comment


                              #15
                              Mobiili led´idest peaksid need välimuse järgi natukese suuremad olema.Ja kui küünelakiga üle teha ei pruugi enam midagi näha.

                              Comment

                              Working...
                              X