Teade

Collapse
No announcement yet.

FM levi autoraadios

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    FM levi autoraadios

    Kas ainult minule tundub, et Eesti saatjate võimsust maha keeratud ? Tallinnas liikudes Kuku , Rock FM jne kehvalt. Samas soome jaamad ikka sama nagu aastaid . Nt 91,9 tuleb iga ilmaga ja igast Tallinna nurgast.

    #2
    Tere ottok, ostsid uue auto?
    Minul on iga kord selline tunne kui uue auto võtad, raadiod lähevad koguaeg kehvemaks (vbl. oli ka vanasti rohi rohelisem)
    aga sellist FM nagu ca.25a tagasi Pioneer 9200? kahe antenniga , vist ei kuule enam kunagi, kohapeal seistes sai Tallinnas Helsinki paigalisjaamu kuulata.

    Comment


      #3
      Ei ostud uut… mul ka liikumise ajal tulevad soomed hästi aga Tallinna omad kehvemaks. Algul arvasin, et ant võimendi ( hai katusel ) aga võimendi halvenemisega kaoks kõigepealt ju soomed

      Comment


        #4
        Auto antenniga midagi juhtunud? Soome saatjad on horisontaalpolarisatsioonis, meil tehti uued saatjavõrgud miskipärast vertikaalpolarisatsiooni.
        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
        ATiP1pN4XeM

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
          Meil tehti uued saatjavõrgud miskipärast vertikaalpolarisatsiooni.
          See siis rohkem sobilik püsti asetsevatele antennidele?
          Autodel ju erineva nurga all antennid; pealegi endal selline, mis tagaklaasile joonistatud

          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            Aga äkki... dab+ fännid Leviras teevad meelega FM võimsusi nõrgemaks et oma uut lapsukest plekkhammaste klirina saatel promootida...? Kuskil üks alles kurtis et ei saavat masti alt minemagi, kui juba FM kaudu muusikat ei kõlbavat kuulata .
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              Tähendab, et ma ei ole ainuke.
              Aga DAB iga liikuvas autos kogemusi pole, kodus köögiraadio mängib küll

              Comment


                #8
                DAB on digiraadio - teda kas on või pole.
                Kui sama jaam ka FM peal, siis täidab leviaugu FM iga kui FM is saadaval pole jääb lihtsalt vait.
                Rakveres autoga ringi sõites DAB levis mõned augud.
                MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                Comment


                  #9
                  Oma autos ei ole täheldanud, et üldiselt FM levi kehvem oleks. Vähemalt seda ma ei usu, et saatjate võimsust vähendatud on. Soome jaamad tulevad küll jah, vahest on lausa kogu YLE valik kuuldav, aga ma ei ütleks, et nad kuskilt otsast paremini siin levivad kui kodumaised jaamad. Küll tekitavad muret lokaalsed müraallikad. Tallinnas kui ka mujal linnades on tänavalõike, kus levi kaob praktiliselt ära- vahest lausa meetri täpsusega lõikab levi ära. Siin oleks küll koht TJA-l välja uurida, mis seda levi tapab. Üks koht on näiteks Tallinnas Polütehnikumi ees foori juures. Raplas on samasugune koht Tallinna mnt-l kultuurimaja ees.

                  Comment


                    #10
                    Restart lõpetas kõik mured.

                    Comment


                      #11
                      Tavaliselt aitab vin koodi vahetus. Kas seekord aitas raadiole restart ja taastus fm vastuvõtja tundlikkus? Või peale restarti läks raadio lukku ja enam pole võimalik midagi kuulata?

                      Comment


                        #12
                        Factory reset ja kõik töötab. No uus häälestamine muidugi mingi 1,5 tundi. Androidi värk. Äppide sisselogimised jne

                        Comment

                        Working...
                        X