Teade

Collapse
No announcement yet.

tahax siis teada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahax siis teada

    asi nii et ostan auto varsti plaanis siis 6 seeria vanem bemm ja sinna siis s90 kõllid aga tahax teada mis võimu nende toitmisex vaja läheb ja palju see umbes maxma võib minna. kui üldse on mõtet s90 autosse?

    #2
    No mis see auto mark siia puutub? Kuigi hea, et ära mainisid, 6 seeria BMW on eesti tingimusis kindlasti rariteet, mida võiks õilistada korraliku audiosüsteemiga, mitte toppida pagasnikusse S-90, et hästi mürtsuks... Lihtsalt minu isiklik arvamus....
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    Comment


      #3
      njh aga kui ma selle ära ostan siis kaldun arvama et mul sellel hetkel palju raha üle ei jää et osta midagi kangemat ja paremat sinna sisse =/ nii et kui keegi oskab võimu suhtes aidata siis rääkige

      Comment


        #4
        Parem putita originaalaudio töökorda, siis võid isegi mingit kvaliteeti saada.

        Comment


          #5
          muidu yhel kujul oli S-90 taga ja lärmas kyll. kvaliteeti kyll ei olnd a tymm oli enam vähem

          Comment


            #6
            Ei tea mul oli mingi 3 aastat s90 tehtud kast taga.ei kurda mägis igatahes isegi võimu ei nõudnud.praeguse pioneer maki taga oli ka vahepeal ,paljud küsisid mis woofer mul autos on ja võim....minuarust kannatab täitsa panna s90 autosse... B)

            Comment


              #7
              Originally posted by wolkowitz@Sep 13 2004, 15:37
              Ei tea mul oli mingi 3 aastat s90 tehtud kast taga.ei kurda mägis igatahes isegi võimu ei nõudnud.praeguse pioneer maki taga oli ka vahepeal ,paljud küsisid mis woofer mul autos on ja võim....minuarust kannatab täitsa panna s90 autosse... B)
              Kes seda värki ei tea ja ei oska kuulata siis on loogiline et need mehed midagi aru ei saa kes sulle sellist juttu ajavad, aga kuula ise selleist süsteemi mis on hea ja natsa kvalittetsem siis oskad ise kah rohkem nõuda ja hakkad helil ja helil juba natsa vahet tegema.
              Minu kõrv juba natsa erisab aga jätkan trenni :P

              Comment


                #8
                Originally posted by MK+Sep 13 2004, 16:47--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Sep 13 2004, 16:47)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-wolkowitz@Sep 13 2004, 15:37
                Ei tea mul oli mingi 3 aastat s90 tehtud kast taga.ei kurda mägis igatahes isegi võimu ei nõudnud.praeguse pioneer maki taga oli ka vahepeal ,paljud küsisid mis woofer mul autos on ja võim....minuarust kannatab täitsa panna s90 autosse... B)
                Kes seda värki ei tea ja ei oska kuulata siis on loogiline et need mehed midagi aru ei saa kes sulle sellist juttu ajavad, aga kuula ise selleist süsteemi mis on hea ja natsa kvalittetsem siis oskad ise kah rohkem nõuda ja hakkad helil ja helil juba natsa vahet tegema.
                Minu kõrv juba natsa erisab aga jätkan trenni :P [/b][/quote]
                Hästi öeldud, isegi bassi puhul on nii et algul kuulad ja on kõik ok, siis kuulad veits kvaliteetsemat bassi (kvaliteetsemat mitte rohkem dB mõtlen ma praegu) ja hakkad vahet tegema, mis siis veel muudest sagedustest rääkida..
                F&amp;F

                Comment


                  #9
                  Originally posted by altz+Sep 13 2004, 22:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (altz @ Sep 13 2004, 22:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                  Originally posted by MK@Sep 13 2004, 16:47
                  <!--QuoteBegin-wolkowitz
                  @Sep 13 2004, 15:37
                  Ei tea mul oli mingi 3 aastat s90 tehtud kast taga.ei kurda mägis igatahes isegi võimu ei nõudnud.praeguse pioneer maki taga oli ka vahepeal ,paljud küsisid mis woofer mul autos on ja võim....minuarust kannatab täitsa panna s90 autosse... B)

                  Kes seda värki ei tea ja ei oska kuulata siis on loogiline et need mehed midagi aru ei saa kes sulle sellist juttu ajavad, aga kuula ise selleist süsteemi mis on hea ja natsa kvalittetsem siis oskad ise kah rohkem nõuda ja hakkad helil ja helil juba natsa vahet tegema.
                  Minu kõrv juba natsa erisab aga jätkan trenni :P
                  Hästi öeldud, isegi bassi puhul on nii et algul kuulad ja on kõik ok, siis kuulad veits kvaliteetsemat bassi (kvaliteetsemat mitte rohkem dB mõtlen ma praegu) ja hakkad vahet tegema, mis siis veel muudest sagedustest rääkida.. [/b][/quote]
                  Minu arust on teema selles et inimesel pole hetkel raha et midagi paremat osta..ex...kui raha on siis muidugi ostad ju parema asja...ega siis mina ka oma s90 otsa elama jäänud aga point oli ju selles et kas kannatab s90 autosse panna või mitte.... B)

                  Comment


                    #10
                    endalgi oli vahepeal autos S-400 bassikas....korralik kast ja võimu panin taha kuskil 100W RMS....ja sellise võimsusega hakkas "üle peksma" Kindlasti pane filter vahele või midagi sellist. S-90 kõrgemad sagedused bassikast on jube kuulata :wacko:

                    Comment


                      #11
                      aga point oli ju selles et kas kannatab s90 autosse panna või mitte....
                      no ei kannata ju unusta hetkeks see võim ja pane kasvõi suvalised KOMPONENTKÕLARID ukse sisse otse maki taha. kannatab kuulata küll kuni raha kogud natukene. või kui oled "kvaliteeti eriti ei ole, aga tümm on ilgelt hea" mees, siis anna minna, aga pane kindlasti sinised tuled ka aknapesurite juurde musa taktis vilkuma. sry, mitte midagi isiklikku

                      madis@ei_salli_suuri_sufuufreid
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment

                      Working...
                      X