Teade

Collapse
No announcement yet.

Technics SL 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Technics SL 10

    onu vaatab asja sisse ja remondib:

    #2
    Vs: Technics SL 10

    SL-10 mudel on eksponeeritud isegi Moodsa Kunsti muuseumis USAs:
    The Technics SL-10 continues a tradition of innovation and stunning products. Find out why this is still one of the best turntable buys.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #3
      Vs: Technics SL 10

      Ma olen ka üks neist onudest, kes on vaadanud asja sisse ja remontinud. Kas endale ostaksin? Kindel pigem ei. Kergelt leiab paremaid tangentsiaalseid mängijaid. Ja ei maksa miljooni isegi.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #4
        Vs: Technics SL 10

        Nähtud video tuletas taas meelde laisale remontijale nii meelepärase rahvatarkuse, et alati pole remontida vajagi - "Sageli piisab lahti võtmisest ja puhastamisest"

        Et technicsi tangentmängijad on ägedad ja korralikult ehitatud, selle üle nii väga ei imestagi.
        Aga see video jällegi näitab, et pigem on nõudlikud hoolduse osas. Olen ka pidanud sarnaste sümptomitega SL-v5 vertikaalset mängijat ravima.

        Seevastu imestada on tulnud ühe kogemata ostetud Philipsi muusikakeskuse F1645 üle, kah varustatud tangetsiaalmängijaga plaatide jaoks. Enne ostu absoluutselt ei süvenenud, millega tegu. Ega ei tulnud meelde ka varasemad vitsad, et Philipsi odavama otsa kraam on haruldane rämps.
        Tundus lihtsalt lahe, et vaataks, kuidas tagents kärab.
        Kui aparaadi kätte sain, hakkas piinlik ja halb. See oli tõepoolest odav, õhukesest plastikust jõledus üsna keldrilise heliga. Lahti võttes ajas see juhtmete sasipundar ära igasuguse isu sinna kunagi veel sisse vaadata.
        Viisingi selle priboori kähku silma alt ära, mitte just keldrisse, aga suvilasse külma ja niiskuse kätte, kuhu paremat kraami viia ei raatsi.
        Ja seal ta nüüd töötab laitmatult juba viiendat aastat. Pole vaja olnud ei puhastada ega lahti võtta


        Comment

        Working...
        X