Teade

Collapse
No announcement yet.

Nota 203 rihmad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nota 203 rihmad

    Tere!
    Kas keegi oskab soovitada kohta kust saaks paarile Nota 203-le uued rihmad ?
    Kuna olemasolevad/olnud on tükkideks pudenenud, ei tea ma isegi mõõte.

    #2
    Vs: Nota 203 rihmad

    võtad maki kaasa ja lähed serigosse

    Comment


      #3
      Vs: Nota 203 rihmad

      See on kahtlemata ka variant. Kuna Serigo jääb siiski pisut kaugele igapäeva mõttes siis loodan et keegi on teemaga tegelenud ja oskab täpsema soovituse anda vajalike jubinate osas.

      Comment


        #5
        Vs: Nota 203 rihmad

        Tänud info eest. Loomulikult ma oskaks mõõta aga nagu ma kirjutasin, on rihmad tükkideks pudenenud ja ilmselt pole kõiki tükikesi alleski.

        Comment


          #6
          Vs: Nota 203 rihmad

          Niidi või peenema paelaga mõõdad sealt kus rihm(ad) oli(d) rullide võllide pealt. Seda Pläsku mõtleski.
          Ma olen kassettmakke töökorda ajanud samamoodi, kui rihma ei ole või on katki läinud, siis muud võimalust ei olegi, kui niidi või peenikese paelaga mõõta, ei tohi ära unustada rihma venimisastet.
          Nota sees peaks olema palju mugavam mõõta kui kassettmakkidel.

          Mingil kassettmakil kunagi oli väga ebamugav mõõta, päris pulkadeks ei tahtnud ka lammutada (tüütu aeganõudev tegevus)... nii, et ma arvutasin kauguste ja võllide läbimõõtude järgi.

          Comment


            #7
            Vs: Nota 203 rihmad

            Pikkuse jah saab nii aga õiget rihma läbimõõtu ja profiili mitte, seda võib tükikest põhjal vaid oletada.
            Eks ma olen igatsugu keemiat oma pika (ca 40 aastat eletroonikat) staaži jooksul teinud-kasutanud.
            Kui kuskilt mujalt korrektset infot poleks saanud, oleks nagunii teinud seda niidiga-paelaga mõõtmiste värki.
            Praegu sain teada õiged mõõdud ja profiilid, seega pikkuse määramise vallast soovitusi enam ei oota, aga tänud kaasamõtlejatele !
            Rihmade saamiseks on võimalik info endiselt tertulnud. Nagunii on keegi sama tõugu makki taastanud.

            Comment


              #8
              Vs: Nota 203 rihmad

              Thakker.de saidilt peaks mõõdu järgi saama. Olen sealt tellinud, küll mitte sellele makile.
              Tuleb mõne päevaga.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #9
                Vs: Nota 203 rihmad

                Esmalt postitatud Arvi poolt Vaata postitust
                Praegu sain teada õiged mõõdud ja profiilid ...
                Need võiks järgmiste hädaliste jaoks siin teemas üles tähendada...
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #10
                  Vs: Nota 203 rihmad

                  Mul ootavad sama tõugu makid taastamist.Rihmade mõõdud oleks welcome.
                  Vana helitehnika remont Pärnus

                  Comment


                    #11
                    Vs: Nota 203 rihmad

                    Pläsku toodud lingilt

                    Для Ноты 203 размеры пассиков такие; L-200mm. диаметр 2.5..3.0мм.- привод тонвала. L-182mm. S-2.0x2.0 - привод правого подкассетника. L-160mm. S1.5x1.5 И L-118mm. S1.5x1.5 -это счётчик ленты...
                    "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                    Comment


                      #12
                      Vs: Nota 203 rihmad

                      Ma ei julge väita et need toodud mõõdud on absoluutne tõde enne kui olen ise järgi proovinud. Vene foorumid on siiski enam-vähem pädevad, seega on lootust et nii need mõõdud tõesti ka on. Aga saadavusega on nagu on. Ja martinj -le aitäh saksa lingi eest, kust midagi enam-vähem isegi saaks, kuigi mitte päris täpseid õigeid mõõte. Iseasi, kas mul on soovi kuskil 60-70€ panna kahe maki rihmade alla. Mõtlen veel. Pläsku toodud teine link annab koha Venemaal kus keegi neid pakub aga see regioon pole minu jaoks sobiv (asi pole keeleoskuses ega kahtlustes kauba kvaliteedis).

                      Comment


                        #13
                        Vs: Nota 203 rihmad

                        aliexpressist saab paari euro eest rihmade assortii komplekte, komplektis 10tk-100tk.
                        Õige komplekti / õigete komplektide otsimine-leidmine võib muidugi natuke aega võtta suure kaubakülluse tõttu.
                        Lihtsalt üks näide 1mm ruutrihmade kohta
                        30tk, Diam 26-120mm

                        (ebays müüakse sama komplekti 2x kallimalt, mis on muidugi ka üsna naeruväärne hind, arvestades sellega, et eestis jaemüüjatelt alla 1€/tk ei saa midagi)
                        Kvaliteediga on ilmselt nii, et odavad rihmad on igalpool samast allikast ehk hiinast niikuinii Thakkeri kaup võib kvaliteetsem olla, aga väita ei tea, kogemus puudub.

                        Comment


                          #14
                          Vs: Nota 203 rihmad

                          Jebaist tellimisega on see häda,et pildi peal pole eriti aru saada,kui suurte rihmadega on tegemist.Olen ise tellinud mõned komplektid aga kohale jõuavad väikesed rihmad,mis kõlbavad kassettmakkidele.Häid komplekte suuremate rihmadega pole ette sattunud.
                          Vana helitehnika remont Pärnus

                          Comment

                          Working...
                          X