Teade

Collapse
No announcement yet.

Vinüülimängija helipea Pärnus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vinüülimängija helipea Pärnus

    Kas kellelgi on võimalik Pärnus tulla ja võtta kuulamiseks kaasa kiirühendusega MC helipea, või ka hea MM, mida võiks minu grammaril võrdlevalt kuulata?
    Hetkel kasutan AT 110E, mille tahan välja vahetada.

    5273938

    #2
    Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

    Millega kuulad ja milline peaks järgmise "hea" helipea hinnaklass olema?

    Comment


      #3
      Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

      Hetkel on samasugune:

      Hinnaklass võiks olla kuni 300.
      Madis64, mida ise kasutad?
      viimati muutis kasutaja rein113; 25 m 2017, 22:18.

      Comment


        #4
        Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

        Tollel helipeal pole nagu miskit ette heita:
        slots in nicely between entry-level cartridges like the Grado Black and Stanton 500E MkII and more expensive ones like Audio-Technicas' 440ML and the Shure M97xE.
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #5
          Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

          On mingi eesmärk mida vaja saavutada? Shibata või micro line nõela lõige annab ülemise otsa resulutsioonile hästi juurde või siis terava otsaga elliptiline, nt 0,2x0,7
          Ise helipead otsides avastasin et kõigepealt peab aru saanm milline heli signatuur meeldib.
          Igal asjal on omad head ja vead osadel on minu jaoks aga ainult vead.
          viimati muutis kasutaja MK; 26 m 2017, 17:18.

          Comment


            #6
            Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

            Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
            Hetkel on samasugune:

            Hinnaklass võiks olla kuni 300.
            Madis64, mida ise kasutad?
            Millisest fonoastmest-võimendist heli läbi lased?

            Nii kallite peade-nõelteni ei ole ma veel "arenenud" - seni läheb ressurss veel võimendustrakti ja kõlaritesse ja ainult ühe helipea ostuhind on olnud kolmekohaline (kuigi jah, nõelu on hiljem ka eraldi juurde ostetud).

            Kui helipäid-nõelu võrdlen, siis kasutan Technics SL-Q2 + ProJect PhonoBox S + Onkyo E-30 + Uher UA-120 (klapivõimuks, jootekolbi "tunda saanud") + AKG K240 (600-oomised).

            Comment


              #7
              Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

              Korrektor on ProJect PhonoBox SE.

              Comment


                #8
                Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
                Korrektor on ProJect PhonoBox SE.
                "SE"-l ei ole koormusmahtuvus seadistatav? Oled koormusmahtuvust muuta proovinud?

                Comment


                  #9
                  Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                  Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
                  Madis64, mida ise kasutad?
                  Oled omale uue helipea leidnud?

                  Panin täna "tööpositsiooni" talvel saadud ja seni vähekuulatud Stanton TH680EE - lisaks koormusmahtuvusele mõjub (sellel helipeal) ka nõela survejõud helile üsnagi oluliselt - alustasin 1,4 grammiga, parim heli hetkel tuleb 0,9 grammiga, enam vähemaks ei täi vist võtta ...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                    Ei ole midagi veel otsustanud. Kui sa juhuslikult pärnusse sattus, astu läbi, võin olla on mul mingi säting paigast ära ja saan AT 110e mängima.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                      On väga suur tõenäosus et mul jääb üle üks minimaalselt kasutatud nagaika mp150, infot saab googeldades.
                      Hind jääb tõenäoliselt 190 euri karp ja pudinad alles.
                      Youtube link ka https://www.youtube.com/watch?v=ZhSFP0PJCE4 (ise ma seda kutti tõsiselt võtta ei suuda)

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                        Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
                        Kui sa juhuslikult pärnusse sattus, astu läbi...
                        "Juhuslikult" ma vaevalt Pärnu satun, kuid võib ju end ka sinna mingiks puhuks "asjatada" ...

                        Mis su grammeri mark oligi - see okidokilink ei näita enam midagi?
                        Ning kas oled grammeri signaalikaabli mahtuvust mõõtnud ja miks praegune pea ei meeldi?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vinüülimängija helipea Pärnus

                          Esmalt postitatud rein113 poolt Vaata postitust
                          Ei ole midagi veel otsustanud.
                          Eks igaüks kiidab enda oma, kuid juba aastapäevad (vist) on mul põhipeaks ADC XLM (Type I, tõsi küll), mis 1,2 grammise survejõuga "sõidab".

                          Praegu on üks ADC Maardust iibeis pakkumisel - löö seal otsingusse "ADC XLM MKII Improved" ja see peaks olema üks esimesi vasteid, mis välja tuleb. Kui müüjaga suhtled, siis ehk õnnestub enne ostuotsuse tegemist ka kuulata.
                          ADC peadele on hetkel ka varunõelu erinevas valikus (neid on üsnagi mitmeid variante) saadaval - endale ostsin Koreast ja Kanadast - ning QLM ja XLM peade nõelad on omavahel vahetatavad.

                          Comment

                          Working...
                          X